فرمانده انتظامی رضوانشهر خبر داد:

زنِ ۵۰ ساله سارق طلاجات کودکان رضوانشهری دستگیر شد

فرمانده انتظامی رضوانشهر از دستگیری سارق طلاجات از کودکان با ۲۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و افزود: ماموران با انجام تحقیقات و تعقیب سرنخ‌ها متهم (زن) ۵۰ ساله را شناسایی و دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی رضوانشهر از دستگیری سارق طلاجات از کودکان با ۲۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا کوهستانی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر سرقت طلاجات از کودکان، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران با انجام تحقیقات و تعقیب سرنخ‌ها متهم (زن) ۵۰ ساله را شناسایی و دستگیر کردند افزود: از متهم تعدادی النگوی سرقتی کشف شد.

وی با اشاره به اینکه متهم در بررسی فنی پلیس به ۲۰ فقره سرقت طلاجات از کودکان در بازارهای هفتگی شهرستان‌های مختلف گیلان با همدستی ۲ نفر دیگر اعتراف کرد بیان داشت: تلاش‌ها برای دستگیر همدستان سارق همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر با اعلام اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شد از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

Share