کارگردان معروف طعمه سارقان موبایل قاپ شد

دزدان خشن پس از حمله به کارگردان معروف سینما گوشی تلفن همراه او را سرقت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عصر سه‌شنبه علیرضا داوود‌نژاد میهمان مدیران و خبرنگاران روزنامه ایران بود. ساعتی بعد پس از انجام گفت‌و‌گو و بازدید وی روزنامه را ترک کرد، اما دقایقی از خروجش از روزنامه نگذشته بود که طعمه سارقان موبایل قاپ شد.

داوودنژاد درباره این حادثه گفت: از روزنامه که بیرون آمدم پای پیاده در خیابان نوبخت به سمت خیابان نیلوفر در حرکت بودم و با تلفن همراهم صحبت می‌کردم اما ناگهان مردی قوی هیکل و سیاه پوش از پشت ضربه‌ای به گیجگاهم زد در حالی که شوکه شده بودم او سعی داشت گوشی را از دستم بگیرد.
به همین خاطر مرا هل داد و گوشی را گرفت. سپس با عجله دوید و چند متر جلوتر سوار موتورسیکلتی شد که متعلق به همدستش بود و با سرعت از آنجا دور شدند. این کارگردان سینما در ادامه گفت: گوشی تلفنم بسیار گرانقیمت بود و اطلاعات زیادی هم در آن داشتم.
همان روز به کلانتری ۱۰۳ عباس آباد رفتم و موضوع سرقت را خبر دادم اما گفتند باید با جعبه گوشی تلفن همراهم به کلانتری بروم. به ناچار صبح روز بعد همراه جعبه تلفن به کلانتری رفتیم و در سامانه‌ای که به ما گفتند اطلاعات لازم را نیز ثبت کردیم.
وی در حالی که از این اتفاق بسیار ناراحت بود گفت: امیدوارم این مرد سیاه پوش با من تماس بگیرد و گوشی‌ام را برگرداند اگر این اتفاق بیفتد مژدگانی خوبی به او خواهم داد.

Share