با هدف معرفی گروه‌های تروریستی و جریانات تکفیری

نمایشگاه “عمله شیطان” در رشت برپا شد | دشمنان در حال تزریق شبهه در جامعه هستند

نمایشگاه “عمله شیطان” با هدف معرفی گروه‌های تروریستی و جریانات تکفیری در محل سازمان اجتماعی، فرهنگی و هنری شهرداری رشت برپا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، نمایشگاه “عمله شیطان” با هدف معرفی جریانات تکفیری در رشت برپا شد.

نمایشگاه “عمله شیطان” با هدف معرفی گروه‌های تروریستی و جریانات تکفیری در محل سازمان اجتماعی، فرهنگی و هنری شهرداری رشت برپا شد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در این مراسم ضمن تقدیر از برگزار کنند این نمایشگاه اظهار داشت: باید تلاش شود تا این نمایشگاه را به سمت اقشار جوان و نوجوان جامعه سوق داد.

عباس بایرامی عدم انتشار محتوا را آسیب نمایشگاه‌های محتوایی دانست و خاطرنشان کرد: امروز بیش از آنچه که ما فکر کنیم دشمنان در حال تزریق شبهه در جامعه هستند.

وی با اعلام اینکه دشمن از طریق فضای مجازی در حال انتشار شبهات دینی و سیاسی در جامعه هستند تصریح کرد: گروه‌های تفکیری با استفاده از روش‌های مختلف آنچنان روی عقاید اعضای گروهک‌هایشان کار کردند که خودشان را از همه بالاتر می‌دانند.

بایرامی وهابیت، بهائیت و تشیع انگلیسی را عامل ایجاد شبهات دینی در جامعه دانست و گفت: محتوای نمایشگاه “عمله شیطان” توسط جوانان فعال گیلانی تهیه شده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت نیز در این جلسه با بیان اینکه جریانات تکفیری تلاش می‌کنند تا جوانان و نوجوانان را جذب کنند گفت: هدف فعالیت‌های جریانات تکفیری ایجاد رعب و وحشت در جهان است.

محمدحسن عاقل‌منش ضمن تقدیر از برگزارکنندگان نمایشگاه “عمله شیطان” خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با ظرفیت پژوهشگران گیلانی ایجاد شده و ظرفیت برگزاری در سراسر استان گیلان و حتی خارج از استان را دارد.

مدیر گروه مرکز تخصصی کلام و ادیان حوزه علمیه قم نیز در این مراسم با بیان اینکه امروز دشمن در تلاش است تا با ضربه زدن به تشیع به جمهوری اسلامی و اسلام صدمه وارد کند گفت: اگر اعتقادات دینی را از مردم بگیرند امنیت کشور از بین می‌رود.

حجت‌الاسلام وحید حاجی آقازاده با بیان اینکه امروز چون کشور ایران امنیت دارد مردم مشکلات اقتصادی را تحمل می‌کنند ابراز داشت: باید تلاش کنیم تا مردم را نسبت به خطر جریانات تفکیری آگاه کنیم.

نمایشگاه “عمله” شیطان از ۲۰ تا ۲۸ شهریور ماه در سازمان اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت دایر است.

Share