فرماندار رشت:

نیروها مشغول بازگشایی مسیر روستای موشنگاه سنگر هستند

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه تردد به صورت عادی در مسیرهای اصلی و فرعی شهرستان جریان دارد،افزود:فقط در بخش سنگر،مسیر روستای موشنگاه بر اثر بارش برف مسدود شده که ماشین آلات راهداری در حال بازگشایی مسیر هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، سیدمحمد احمدی با اشاره به وضعیت حاکم بر شهرستان رشت در پی بارش برف، اظهار کرد: در حال حاضر از مجموع پنج بخش مستقل شهرستان، فقط در بخش‌های سنگر و کوچصفهان شاهد بارش برف هستیم.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه تردد به صورت عادی در مسیرهای اصلی و فرعی شهرستان جریان دارد، افزود: فقط در بخش سنگر، مسیر روستای موشنگاه بر اثر بارش برف مسدود شده که ماشین آلات راهداری در حال بازگشایی مسیر هستند.

وی با بیان اینکه حجم برف در مسیر سراوان و سنگر سنگین است،ادامه داد:‌در بخش‌های سنگر و محدوده لولمان شاهد حجم بیشتر بارش برف بودیم و در خشکبیجار، خمام، لشت نشاء شاهد بارش باران بودیم.

احمدی با بیان اینکه در حال حاضر مشکلی ناشی از بارش برف در سطح شهرستان نداریم، گفت: یک مورد قطع برق در روستای گیساوندان بخش سنگر داشتیم که برق این روستا از شهرستان سیاهکل تامین می‌شد و در حال حاضر مشکل رفع شده است.

Share