تأسیس مؤسسات مالی با سودهای کلان، سناریوی جریان نفوذی

کنایه صریح سردار نقدی به احمدی‌نژاد | مردم نباید این عوام‌فریبی‌ها را باور کنند

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: واردات دلیل اصلی بیکاری جوانان است و کسانی مقصر گرانی و مشکلات اقتصادی هستند که اقتصاد مقاومتی را اجرا نمی‌کنند و واردات بی‌رویه را ادامه می‌دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، سردار محمدرضا نقدی در دیدار با پاسداران استان فارس بابیان اینکه اساس و ریشه انقلاب اسلامی نَفی طاغوت است، گفت: این یعنی انقلاب اسلامی در تضاد با طاغوت‌ها قرار می‌گیرد و طِی چهار دهه گذشته نیز شاهد بوده‌ایم آن‌هایی که نفی می‌شوند و طاغوت‌هایی که مرتباً از انقلاب اسلامی شکست‌خورده و می‌خورند، با انقلاب اسلامی به مقابله می‌پردازند.

وی با اشاره به موفقیت‌های روزافزون انقلاب اسلامی در داخل و خارج از کشور، گفت: نام کسانی که انقلاب اسلامی را با رژیم پهلوی مقایسه می‌کنند و می‌گویند رژیم شاهنشاهی بهتر بود باید به‌عنوان بی‌انصاف‌ترین افراد تاریخ در کتاب رکوردهای جهان ثبت شود.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه انقلاب اسلامی تحول و ارتقایی در سطح زندگی و رفاه مردم ایران به وجود آورد که قابل‌مقایسه با قبل از انقلاب اسلامی نیست، گفت: تنها در یک قلم طبق آمار ۷۰ درصد مردم ایران در زمان رژیم پهلوی در روستاها که در آن زمان روستا جایی بود که برق، مخابرات، مدرسه و مرکز بهداشت نداشت، غالباً حتی راه ماشین‌رو نداشت و خانه‌ها خشت و گِل بود و حتی یک تیرآهن آنجا نبود زندگی کرده و بسیاری دیگر نیز در حلبی‌آبادهای اطراف شهرهای بزرگ زندگی می‌کردند.

وی ادامه داد: شاه ملعون که کاخ‌های بسیاری در ایران و خارج از کشور داشت، زمستان‌ها را در کاخ سوئیس و پیست اختصاصی اسکی سپری می‌کرد و این‌ها در حالی بود که بعضی از مردم محروم ایران به خاطر نداشتن زغال برای گرم کردن کُرسی در سرما می‌مُردند.

نقدی خاطرنشان کرد: امروز نظام اسلامی در حال مقابله با فساد است و تا برخوردی با مفسدان کلان اقتصادی صورت می‌گیرد، می‌گویند این دستگیری و برخورد سیاسی است.

وی بابیان اینکه «نفوذ» استراتژی امروز دشمنان انقلاب اسلامی است، گفت: یک لبه استراتژی نفوذ مانند قیچی طراحی‌شده عناصر نفوذی در پست‌های مدیریتی کشور هستند که مأموریت «ناراضی کردن مردم» را بر عهده دارند و لبه دیگر این استراتژی نیز عناصر داخلی و رسانه‌های بیگانه هستند که مأموریت «سوق دادن نارضایتی به سمت اصل نظام اسلامی» را بر عهده دارند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه هدف اصلی استراتژی دشمنان این است که بگویند مشکل در انقلاب اسلامی است، گفت: زمانی که مؤسسات مالی غیرقانونی با سودهای کلان تأسیس شدند ناظران و دستگاه‌های مسئول که باید جلوی این مؤسسات را می‌گرفتند وظیفه خودشان را انجام ندادند و این یک سناریو بوده است.

وی بابیان اینکه فردی که پیش‌ از این در منصب کلیدی کشور بوده امروز مدعی شده، اما جواب نمی‌دهد خودش برای مبارزه با فساد چه کرده است، گفت: مسائل اقتصادی کشور صد در صد در اختیار دولت است.

نقدی خطاب به مسؤولان سابق که امروز مدعی شده‌اند، گفت: اگر موضوع عدالت‌خواهی است چرا پیش‌ از این ساکت بودید و هم‌اکنون که قرار است قوه قضاییه به تخلفات اطرافیانتان رسیدگی کند مدعی شده‌اید؟ مردم نباید این عوام‌فریبی‌ها را باور کنند.

وی افزود: چرا هرگاه مقابله با پرونده‌های بزرگ فساد اقتصادی آغاز می‌شود اغتشاش هم آغاز می‌شود و رسانه‌های مدعی آزادی بر طبل اشکالات قوه قضاییه می‌کوبند؟ در سال ۱۳۷۸ هم وقتی رسیدگی به پرونده فساد شهرداری جدی شد شاهد این‌گونه آشوب‌ها بودیم.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه در مسئله مقابله با قاچاق کالا همه‌چیز در اختیار قوه مجریه است، گفت: برخی‌ها در دوران مختلف بندۀ آرا شده‌اند و به دلایلی نظیر ریزش آرا در برخورد با قاچاقچیان کم‌کاری کرده و می‌کنند، این نشانه ریاست‌طلبی است و کسی که این‌گونه عمل کرده نمی‌تواند مدعی دفاع از حقوق مردم باشد.

نقدی بابیان اینکه ماجرای مسئولانی که پس از مسئولیت دچار انحراف می‌شوند از همان روز انتخابات و زمانی که می‌گویند «من از همه بهترم» آغاز می‌شود، گفت: در مقابل این الگوی نادرست الگوهای شایسته‌ای نظیر شهید رجایی و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قرار دارند که علی‌رغم میل شخصی و باآنکه مُصرانه می‌گفتند شخص دیگری را برگزینید و از ریاست گریز داشتند، حسب تکلیف بزرگان دین مسئولیت را پذیرفتند.

وی با تشریح ابعاد جنگ روانی دشمنان انقلاب اسلامی علیه ملت ایران، گفت: رسانه‌های استکبار جهانی و عناصر داخلی آنان در همه امور، ایران را با بهترین نوع آن در جهان مقایسه می‌کنند و برای مردم شبهه ایجاد می‌کنند، اما این را نمی‌گویند که آن کشوری که مثال می‌زنند یک نقطه قوت و ده نقطه ضعف دارد که باید همه این‌ها را معدل‌گیری کرد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از قاچاق مشروبات الکلی و مواد مخدر به داخل ایران حمایت می‌کنند، گفت: چه زمانی و علیه کدام کشور و ملت این حجم دشمنی شده است؟ هزار سنگ جلوی پای ملت ایران انداخته‌اند و ۲۷۰ شبکه فارسی‌زبان علیه ارزش‌های فرهنگی ایران فعال هستند، هیچ کشوری با چنین تهاجمی علیه ارزش‌های ملی و دینی‌اش مواجه نبوده است.

وی بابیان اینکه  تا زمانی که آمریکا را شکست ندهیم به قله نخواهیم رسید، خاطرنشان کرد: طرفداران آزادی بیان که از ارتباط  با آمریکا و اروپا دم می‌زنند باید بدانند آمریکا با هر کشوری که دوست شود دست دولت آن کشور در سرکوب و کشتار مردم باز است و اگر واقعاً طرفدار آزادی هستند باید از مقابله با آمریکا خوشحال باشند.

نقدی بابیان اینکه واردات دلیل اصلی بیکاری جوانان است، خاطرنشان کرد: کسانی مقصر گرانی و مشکلات اقتصادی هستند که اقتصاد مقاومتی را اجرا نمی‌کنند و واردات بی‌رویه را ادامه می‌دهند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز باید تناقض‌های بی‌شمار رفتاری مخالفان انقلاب اسلامی را برای مردم تبیین کنیم و با روشنگری پیرامون توطئه‌های استکبار جهانی به شبهات پاسخ منطقی دهیم.

Share