در پی سقوط به دره

سومین مصدوم سانحه سقوط خودروی جنگل‌بانان آستارا فوت کرد

روابط‌عمومی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان از فوت سومین مصدوم سانحه دل‌خراش سقوط خودروی جنگل‌بانان شهرستان آستارا از ارتفاعات باباعلی بخش لوندویل این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا روابط‌عمومی اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان اظهار کرد: «موسی حیایی» که در سانحه سقوط خودروی جنگل‌بانان این شهرستان از ارتفاعات باباعلی بخش لوندویل شهرستان آستارا به دره از روز شنبه در بیمارستان فاطمیه اردبیل تحت مراقبت بود روز گذشته فوت کرد.

وی بابیان اینکه مرگ مغری و به دنبال آن فوت این جنگل‌بان فداکار از سوی پزشکان بیمارستان فاطمیه اردبیل تأیید شده افزود: خانواده مرحوم «موسی حیایی» با اهدای عضو ایشان به بیماران نیازمند موافقت کرده‌اند و قرار است پیکر این جنگل‌بان فداکار برای انجام عملیات اهدای عضو به یکی از استان‌ها اعزام شود.

 سانحه سقوط خودروی جنگل‌بانان شهرستان آستارا ۲۸ مرداد ماه در ارتفاعات کوهستانی باباعلی بخش لوندویل این شهرستان اتفاق افتاد که در جریان این سانحه دو نفر از جنگل‌بانان فوت و هفت نفر دیگر مصدوم شده بودند که روز گذشته یکی از مصدومان این سانحه دل‌خراش به دلیل مرگ مغزی فوت کرد.

Share