صبح امروز رخ داد:

آتش سوزی صبحگاهی در رشت | ریزش آوار یکی از آتش نشانان را در تل آتش گرفتار کرد

حادثه آتش سوزی در پشت بام ساختمان دو طبقه صبح امروز به مرکز ستاد فرماندهی و کنترل ۱۲۵ اطلاع داده شد که سریعا ۱۵ دستگاه خودروی اطفایی و نجات بهمراه ۳۶ آتش نشان به محل حادثه واقع در بلوار شهید مدرس کوچه نارون اعزام شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حادثه آتش سوزی در پشت بام ساختمان دو طبقه در ساعت ۴:۵۵ دقیقه صبح امروز دوم شهریور ۹۶ به مرکز ستاد فرماندهی و کنترل ۱۲۵ اطلاع داده شد که سریعا ۱۵ دستگاه خودروی اطفایی و نجات بهمراه ۳۶ آتش نشان به محل حادثه واقع در بلوار شهید مدرس کوچه نارون اعزام شدند.

بابک رمضانی، رییس سازمان آتش نشانی با بیان اینکه شعله های سرکش آتش از سقف آپارتمان مشاهده می شد، افزود: احتمال سرایت آتش به آپارتمان همجوار آتش نشانان را بر آن داشت تا سریعا از گسترش آتش جلوگیری کنند.

وی با بیان اینکه گروهی از آتش نشانان به جستجو و نجات افراد محبوس شده احتمالی پرداختند، گفت: خوشبختانه در این حادثه هیچ محبوس شده ای یافت نشد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی میزان خسارت وارده را در دست بررسی خواند و گفت: علت حادثه اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پشت بام بوده که با تلاش آتش‌نشانان در همان سقف آپارتمان مهار شد.

همین گزارش حاکی است: ریزش آوار لحظاتی یکی از آتش نشانان را در تل آتش و دود گرفتار کرد که خوشبختانه با حضور و تلاش دیگر همکارانش وی از زیر آوار رهایی یافت.

Share