مجروح حادثه: تروریست‌ها سرباز را با خود بردند

ابهام در سرنوشت سرباز مفقود شده حادثه میرجاوه

ابهام در سرنوشت یکی از سربازان حاضر در حادثه تروریستی میرجاوه با اظهارات یکی از مجروحان حادثه پیچیده تر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از میزان، ابهام در سرنوشت یکی از سربازان حاضر در حادثه تروریستی میرجاوه با اظهارات یکی از مجروحان حادثه پیچیده تر شد.

چهارشنبه شب نیروهای مرزبانی هنگ میرجاوه استان سیستان و بلوچستان حین تعویض پست در میل ۱۰۰ مرزی، در تله تروریست های تکفیری قرار گرفته و قبل از اینکه بتوانند اقدامی انجام دهند، توسط این تروریست ها ۹ نفر از نیروها و سربازان مرزبانی به شهادت رسیدند.

ساعتی بعد آمار شهدای این حادثه ۱۰ نفر و تعداد مجروحان دو نفر اعلام شد. اما دادستان زاهدان و مسئولان مرزبانی آمار شهدا را ۹ نفر اعلام کردند. فردای روز حادثه مسئولان مرزبانی کشور مدعی شدند یکی از سربازان حاضر در محل حادثه مفقود شده و هیچ اطلاعی از او در دست نیست.

با مشخص شدن مفقود شدن یک سرباز، نیروهای هنگ مرزی میرجاوه که احتمال می دادند، این سرباز در نقطه ای دیگر به شهادت رسیده باشد به جستجوی گسترده محل حادثه و اطراف آن پرداختند اما هیچ ردی از سرباز براتی که مفقود شده بود، به دست نیامد.

در حالیکه معمای گم شدن این سرباز همچنان ادامه داشت، صبح امروز داود باشتنی سربازی که در این حادثه مجروح شده بود، مدعی شد: وقتی تروریست ها به سمت ما حمله کردند،تنها توانستم در قسمت جنگلی و پشت درختان مخفی شوم. بعد از اینکه تروریست ها نیروها را به شهادت رساندند، به آنها تیر خلاصی زدند. در دقایق آخر دیدم که آنها یکی از سرباران که زنده بود را با خود بردند.

حال اگر اظهارات این سرباز درست باشد، باید دید مسئولان کشور برای رهایی سرباز مفقودی از دست تروریست ها چه اقداماتی را انجام می دهند.

Share