فرمانده انتظامي شهرستان رشت خبر داد:

کشف بیش از ۱۵ کیلو گوشت گراز از بساط یک کبابی در رشت

فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت: ماموران انتظامی بخش لولمان شهرستان رشت در پی گزارشات مردمی مبنی بر فروش و عرضه مستقیم کباب توسط یک کباب فروش سیار مطلع شده و از این محل بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرهنگ “رحیم شعبانی” درتشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی بخش لولمان شهرستان رشت در پی گزارشات مردمی مبنی بر فروش و عرضه مستقیم کباب توسط یک کباب فروش سیار مطلع شده و از این محل بازدید کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه با حضور ماموران انتظامی ۱۵ کیلو و ۵۰۰ گرم گوشت گراز از بساط این کبابی سیار کشف شد،افزود: متهم ۳۸ ساله اهل و ساکن بخش لولمان که صاحب این کبابی سیار بود، دستگیر و به جرم خود مبنی بر فروش گوشت گراز اعتراف کرد.
وی با اعلام اینکه این مقدار گوشت گراز از داخل محفظه یک یخچال که در کنار یک مغازه قرار داشت، کشف شد،بیان داشت: متهم روزها یخچال را خالی کرده و شبها گوشت گراز را یخچال قرار داده و برای طبخ کباب از آن استفاده می کرد.
سرهنگ شعبانی در پایان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد، از مردم خواست موراد مشکوک را با مزکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

Share