فرمانده انتظامي لاهيجان خبر داد:

توقیف کامیون حامل ۷تن چوب قاچاق در لاهیجان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل۷تن چوب قاچاق به ارزش ۷۰ میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان  از توقیف یک دستگاه کامیون حامل۷تن چوب قاچاق  به ارزش ۷۰ میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.

IMAGE636014087323281250سرهنگ”محمود قاسمی” در تشریح این خبر گفت : با عنایت به عزم ملی در جهت حفظ و نگهداری منابع طبیعی و در  راستای برخورد با قاچاق چوب ماموران گشت انتظامی شهرستان هنگام انجام ماموریت به یکدستگاه کامیون براننگی فردی ۶۱ ساله مشکوک و جهت بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند.

قاسمی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از خودرو ۷تن چوب درخت گردو  که فاقد هرگونه  مجوزهای قانونی بوده  کشف و ضبط کردند.

وی ارزش ریالی چوب قاچاق کشف شده را بالغ بر۷۰میلیون ریال اعلام  و تصریح کرد : راننده کامیون پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی لاهیجان در خاتمه بیان داشت: دست درازی سودجویان به منابع ملی و طبیعی می تواند صدمات جبران ناپذیری به محیط زیست وارد کند که اثر مستقیم بر سلامت افراد جامعه دارد ؛ بنا براین بر همگان لازم است که  در صورت برخورد با هرگونه موارد مشابه مراتب را سریعا به مرکز فوریتهای پلیسی  ۱۱۰ اطلاع تا برخورد قانونی در این زمینه صورت پذیرد.

Share