به روایت سرهنگ بایرامی

تکذیب شهادت سه رزمنده گیلانی در سوریه/ پیکر شهید جعفری نیا را تحویل گرفتیم+زمان تشییع

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرهنگ عباس بایرامی ضمن تایید خبر شهادت جهانگیر جعفری نیا اظهار کرد: شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر شهادت سه تن دیگر از رزمندگان گیلانی صحت ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از میزان, سرهنگ عباس بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت: خبر اخیر در خصوص شهادت سه مدافع حرم گیلانی صحت ندارد و ما تنها یک شهید داریم که امشب مراسم وداع و فردا مراسم تشییع پیکر این شهید بزرگوار برگزار می شود.

در مراسم تشییع پیکر شهید روحی

در مراسم تشییع پیکر شهید روحی

وی با بیان اینکه پیکر جهانگیر جعفری نیا اکنون وارد کشور شده است اظهار کرد: با شهیدی که فردا تشییع خواهیم کرد تعداد شهدای مدافع حرم استان گیلان به عدد ۱۴ می رسد که البته چند تن از این شهدا در استانهای دیگر تدفین شده اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در خاتمه بیان کرد: رسانه ها صرفا آنچه را که از مبادی رسمی اطلاع رسانی می شود منعکس کنند.

بر اساس این گزارش، جهانگیر جعفری‌نیا از مدافعان حرم گیلانی, در حلب سوریه در مبارزه با تکفیری‌های داعش به مقام شهادت نایل شد.

شهید جعفرینیا از جانبازان عملیات نبل و الزهرا بود که برای آخرین بار در تاریخ ۲۹ اردیبهشت امسال برای انجام ماموریت مستشاری به سوریه اعزام شده بود و از وی دو دختر ۱۰ ساله و ۱۶ ساله به یادگار مانده است.

به گزارش دیارمیرزا مراسم شب وداع امشب همزمان با نماز مغرب در گلزار شهدای رشت برگزار و مراسم تشیع پیکر،فردا دوشنبه ۹۵/۳/۱۷ ساعت ۹صبح از جلوی سپاه مرکزی رشت به سمت میدان فرهنگ خواهد بود.
tel final1

Share