۳۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در روستای بیجاربنه رشت افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، ۳۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد با حضور استاندار گیلان، بصورت نمادین در روستای بیجاربنه رشت به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  ،به مناسبت سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، ۳۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد با حضور استاندار گیلان، بصورت نمادین در روستای بیجاربنه رشت به بهره برداری رسید.

DSC_5988_0نجفی در این مراسم با قدردانی از مجموعه کمیته امداد به جهت ارائه خدمات ماندگار در حوزه های مختلف بویژه مسکن و اشتغال خانواده های نیازمند گفت: کمیته امداد در جهت خانه دار شدن محرومان گامهای مؤثری برداشته است اما باید با حمایت و کمک سایر دستگاههای اجرایی و مسئولین، این روند سرعت بیشتری به خود بگیرد.

وی  کمیته امداد را از یادگارهای ارزشمند امام خمینی (ره) دانست و عنوان کرد: اساس نظام جمهوری اسلامی برپایه ی نوع دوستی و خدمت گذاری به قشر محروم و آسیب پذیر بنا نهاده شده است و کمیته امداد امام خمینی (ره) تا کنون توانسته نقش خود را در خصوص تحقق این امر به خوبی ایفا نماید.

وی افزود: سرلوحه کار نظام جمهوری اسلامی و دولت خدمتگذار این است که تلاش  کند تا  در جامعه بی خانمانی وجود نداشته باشد و همه از رفاه نسبی و آسایش و امنیت برخوردار باشند.

در ادامه این مراسم مدیرکل کمیته امداد گیلان نیز با بیان اینکه این واحدهای مسکونی جمعا با زیربناء ۱۴ هزار و ۱۶۰ متر مربع و با اعتبار ۹۵ میلیارد و ۴۶۷ میلیون ریال احداث شده اند  گفت : صاحبان این واحد های مسکونی از انشعاب رایگان آب و برق و گاز و خدمات فنی و مهندسی رایگان نیز  بهره مند شده اند.

علیرضا محمدی با قدردانی از مساعدتهای نیکوکاران در امر ساخت مسکن برای محرومان افزود : برای ساخت این واحدهای مسکونی مبلغ ۱۹ میلیارد و ۴۸۵ میلیون ریال از محل مساعدت خیرین و نیکوکاران بوده است.

وی با بیان اینکه در ۸ ماهه سالجاری ۶۱۷ واحد مسکونی تحویل مددجویان شده است تصریح کرد : با همکاری سپاه قدس گیلان تعداد هزار واحد مسکونی با متراژ هریک ۵۰ متر مربع بعنوان هدیه مقام معظم رهبری به نیازمندان در سال ۹۵ واگذار می شود که ساخت  ۵۰۰ واحد آن در ۴ ماهه نخست سال ۹۵ به پایان خواهد رسید.

DSC_5931

tel final1

Share