حمله مایلی‌کهن به کفاشیان

من آمده‌ام که مرا به اوین ببری،تو چه کاره‌ای که با من برخورد کنی!/من هم باید کی‌روشی شوم تا شرایط به نفع من باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،محمد مایلی‌کهن نسبت به صحبت‌های علی کفاشیان به شدت واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از ایسنا ،محمد مایلی‌کهن نسبت به صحبت‌های علی کفاشیان به شدت واکنش نشان داد.

۱۴۵۰۰۰۷۴۷۹۰۳۷_IMG13405697 پس از آنکه علی کفاشیان خبر شکایت فدراسیون فوتبال علیه مایلی‌کهن را تایید کرد مدیر فنی سابق تیم امید که به شدت از این مساله ناراحت بود در حاشیه مراسم تقدیر از داوران فوتبال بانوان، مصاحبه کفاشیان با خبرنگاران را قطع کرد و رو به رییس فدراسیون فوتبال، گفت: من آمده‌ام که مرا به اوین ببری! تو چه کاره هستی که بخواهی با من برخورد کنی.

پس از این موضوع افراد حاضر در سالن او را از این محل دور کردند اما در حالیکه سالن را ترک می‌کرد گفت: من هم باید کی‌روشی شوم تا شرایط به نفع من باشد.

پس از گذشت دقایقی مصاحبه کفاشیان با خبرنگاران تمام شد و این دو در نمازخانه آکادمی تیم ملی به گفت‌وگو با یکدیگر پرداختند.

 مایلی‌کهن هفته پیش در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها اعلام کرده بود کی‌روش از برگزاری اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی نفع برده و همچنین خانواده‌اش با خرج فدراسیون فوتبال به برزیل رفته‌اند؛ دو ادعایی که توسط فدراسیون فوتبال به صراحت تکذیب شد و همین مساله باعث شکایت فدراسیون از مایلی کهن شد.

tel final1

Share