معاون کتابخانه های عمومی گیلان خبرداد

نشست «کتاب خوان» ویژه روحانیون و طلاب استان گیلان برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،نشست کتاب خوان ویژه روحانیون و طلاب استان گیلان برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،نشست کتاب خوان ویژه روحانیون و طلاب استان گیلان برگزار می شود.

p1معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان از برگزاری نخستین نشست تخصصی «کتاب‏خوان» بمناسبت دهه ولایت و با حضور روحانیون و طلاب استان گیلان خبرداد.

 زهرا بدن آرا با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به استقبال علاقمندان شرکت در نشستهای کتاب خوان در استان این رویداد مهم فرهنگی اینبار بصورت ویژه و با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و مدیریت حوزه های علمیه استان گیلان برای روحانیون و طلاب استان در روز پنج شنبه ۹مهرماه از ساعت۹ الی۱۱ صبح در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان برگزار خواهد شد.

معاون اداره کتابخانه های عمومی استان اضافه کرد: در این برنامه که تا کنون چهار نشست آن به صورت عمومی برگزار شده، مقرر شده است به صورت اختصاصی با حضور جمعی از روحانیون و طلاب سراسر استان گیلان برگزار و ایشان تجربیات کتابخوانی خود را در این نشست ارائه دهند.

وی بازخورد برگزاری برنامه های فرهنگی اخیر اداره کل کتابخانه های عمومی استان در رشد شاخصهای مطالعه در استان را مثبت ارزیابی و ضمن تاکید بر اجرای این ویژه برنامه های تشویقی در آینده از علاقمندان به مطالعه و کتاب خوانی دعوت کرد از فرصت پیش آمده برای در اختیار قرار دادن تجریبات مطالعه خود به دیگران استفاده کنند.

زهرا بدن آرا در پایان از کلیه علاقمندان حضور در یکصدوچهلمین نشست کتاب خوان کشور و نیز پنجمین تجربه این نشست در استان برای حضور در این رویداد فرهنگی دعوت کرد.

سلسله نشست‌های«کتاب‌خوان» به منظور اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می‌شود.

Share