فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان

دشمن به دنبال دعوا درست کردن است/رقبای انتخاباتی می بایست فردای انتخابات به هرکسی که پیروز می شود تبریک بگویند/آمریکایی ها از ما می ترسند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان اظهار کرد: با بیان اینکه دشمن به دنبال دعوا درست کردن است، گفت: نباید به دنبال اختلاف باشیم و باید به فرموده امام راحل با یکدیگر وحدت داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سردار محمدعلی حق‌بین فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان سیاهکل، ضمن تسلیت به خانواده های حجاج ایرانی کشته شده در منا که در بین آنها چندین گیلانی نیز حضور دیده می شود، اظهار داشت: این حادثه تلخی بود که تمامی مسلمانان را آزرده کرد.

درسیاهکل نوشت: وی با بیان اینکه دشمن به دنبال دعوا درست کردن استhaghbin-5، گفت: نباید به دنبال اختلاف باشیم و باید به فرموده امام راحل با یکدیگر وحدت داشته باشیم.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: دشمن می خواهد از موضوع هسته ای استفاده کرده و در داخل کشور با تفرقه و دو دستگی، ملت غیور ایران را از همدیگر دور کند.

سردار حق‌بین بیان کرد: مسئولین کشور تصمیم گیری می کنند و ما نیز بنا به فرمایش رهبرمان به دنبال آنها خواهیم بود.

وی با اشاره به درپیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: رقبای انتخاباتی می بایست فردای انتخابات به هرکسی که پیروز انتخابات می شود تبریک بگویند و با این کار همدلی و همزبانی را تقویت کرده و موجب پیشرفت کشور بشوند.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: می بایست وقتیکه شخصی فرماندار می شود پشت آن بمانیم و با آن کمک کنیم تا مشکلات را برطرف کند. البته می بایست نظاره گر نیز باشیم که اگر شخصی به آرمان های امام، شهدا و مقام معظم رهبری خیانت کرد آن را از خود دور کنیم.

سردار حق‌بین با بیان اینکه آمریکا به ایران حمله نخواهد کرد، ابراز کرد:  آمریکایی ها از ما می ترسند و فقط در حد حرف جمهوری اسلامی ایران را تحدید نظامی می کنند. اما ما تحت امر ولایت فقیه؛ تمامی توان خود را برای دفاع همه جانبه از میهن عزیزمان به کار گرفته ایم و آمادگی کامل برای رویارویی با دشمنان را داریم.

وی با بیان اینکه نمی گذاریم تا نا امنی در داخل کشورمان بیاید، گفت: جنگ هایی که در افغانستان، عراق، سوریه و یمن به وقع پیوست برای این بود که جمهوری اسلامی ایران را تضعیف کنند.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس تصریح کرد: دشمنان زمانیکه انقلاب اسلامی ایران نوپا بود؛ طولانی ترین جنگ را به ما تحمیل کردند و تمامی قدرتهای جهانی نیز با رژیم بعث عراق همکاری کردند.

سردار حق‌بین خاطرنشان کرد: ما هم اکنون علوم و فنون زیادی را به دست آورده ایم و در بسیاری از عرصه ها از غربی ها بالاتر هستیم و آنها نیز می دانند که ما به چه توانمندی های علمی دست یافته ایم.

وی افزود: ما به فن آوری های پیشرفته تری از انرژی هسته ای دست یافته ایم. اما دشمنان می خواهند که ما زیردست آنها باشیم؛ به همین جهت موضوع هسته ای را بهانه کرده اند.

Share