درخواست پلیس آگاهی از مردم

این زن سارق را شناسایی کنید/سرقت کیف در تهران,برداشت ۱۴ میلیون پول از حساب در رودبار و خرید طلا در منجیل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در تاریخ ۲۹ فروردین ماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی عصر (عج) به ماموران اعلام کرد که سارق یا سارقان اقدام به سرقت کیف دستی اش از داخل خودرو کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در تاریخ ۲۹ فروردین ماه امسال فردی با مراجعه به کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی عصر (عج) به ماموران اعلام کرد که سارق یا سارقان اقدام به سرقت کیف دستی اش از داخل خودرو کرده‌اند.

۱۵-۵-۲۹-۱۶۴۳۵۹۱۴۳۲۸۹۵۱۱۷۳۸۳_isna_3_با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت داخل خودرو و به دستور شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۸ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و مالباخته پس از حضور در پایگاه پنجم پلیس آگاهی، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در خیابان دانش آموز واقع در شهرک ولیعصر، خودرو را پارک و پس از چند ساعت به محل خودرو مراجعه کردم و متوجه شدم که کیف دستی حاوی عابربانک و … سرقت شده است.

مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چندی پیش درخواست یک وام بانکی داشتم تا اینکه پس از چندین روز پیگیری، نهایتا موفق به دریافت وام شدم و شعبه بانکی ارائه کننده تسهیلات وام نیز پول را به حساب عابربانک بنده واریز کرد، اما کمتر از ۲۴ ساعت از زمان دریافت وام، کیف حاوی عابربانک بنده سرقت شد و متاسفانه بر روی کارت عابربانک، رمز ورود به داخل حساب نیز درج شده بود.

با آغاز تحقیقات پلیسی، کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی با بررسی تراکنش مالی حساب عابربانک مالباخته اطلاع پیدا کردند که سارقان بلافاصله پس از انجام سرقت، در استان گیلان – شهرستان رودبار اقدام به برداشت تمامی پول داخل حساب مالباخته کرده‌اند.

با شناسایی محل‌های برداشت پول از حساب مالباخته، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که تنها در یک فقره برداشت پول از حساب مالباخته، مبلغ ۱۴ میلیون تومان از داخل حساب برداشت شده است؛ محل برداشت این مبلغ در یک طلافروشی واقع در شهر منجیل شناسایی و در بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته آن مشخص شد خانمی حدودا ۳۵ – ۳۰ ساله با مراجعه به یک مغازه طلافروشی اقدام به خرید بیش از ۱۴ میلیون تومان طلا و جواهرات کرده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده در پایگاه پنجم پلیس آگاهی و برای شناسایی و دستگیری اعضای این گروه از سارقان، دستور انتشار بدون پوشش تصویر به دست آمده یکی از اعضای گروه سارقان از سوی مقام قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی هویت متهمه شدند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، مخفیگاه یا محل‌های تردد این شخص را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۵۳ و ۵۱۰۵۵۳۱۷ در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

/ایسنا

Share