تبلیغ واشنگتن‌پست برای آب‌گرم سرعین +عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، سرازیر شدن توریست‌های غربی به ایران باعث شده است تا اخبار مختلفی را از مسائل مختلف کشورمان در رسانه‌های جهان ببینیم. واشنگتن پست نیز در گزارشی که از آب‌گرم سرعین تهیه کرده با انتشار تصاویری اقدام به تبلیغ برای این منطقه توریستی کرده است: حمام‌های معدنی که در کوهپایه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، سرازیر شدن توریست‌های غربی به ایران باعث شده است تا اخبار مختلفی را از مسائل مختلف کشورمان در رسانه‌های جهان ببینیم. واشنگتن پست نیز در گزارشی که از آب‌گرم سرعین تهیه کرده با انتشار تصاویری اقدام به تبلیغ برای این منطقه توریستی کرده است:

حمام‌های معدنی که در کوهپایه کوه‌های سبلان در ایران وجود دارد، بیماران را برای آب‌درمانی سنتی و توریست‌ها را برای داشتن ساعتی خوش به سمت خود می‌کشاند.

آب‌های معدنی بخارآلودی که از اعماق زمین می‌آیند غنی از سولفور، کلسیم، لیتیوم و دیگر مواد معدنی هستند. ایرانیان معتقدند که آب‌های معدنی باعث آرامش بیماران از درد و بهبود برخی بیماری‌های پوستی می‌شود. شنا در این آب‌ها خستگی زندگی روزمره را از به‌در می‌کند.

سالانه بیش از ۸ میلیون توریست از این منطقه دیدار می‌کنند که برای شنا در آبگرم، اقامت در هتل‌ها و استفاده از رستوران‌ها به این منطقه می‌آیند. تصویری که در زیر می‌بینید مردانی را نشان می‌دهد که در آب‌گرم معدنی سرعین در شمال‌غرب ایران شنا می‌کنند در حالی که برف می‌بارد.30549_137

صبحانه/

 

Share