پاکسازی کمپ تیم‌ ملی از تبلیغات مشروبات الکلی +عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در فاصله ۶ روز تا آغاز جام جهانی برزیل تیم ملی ایران تمرین‌های خود را برای حضور قدرتمند در این رقابت‌ها انجام می‌دهد. باشگاه کورینتیانس برزیل چند اسپانسر دارد که در زمینه مشروبات الکلی فعالیت می‌کنند اما نمایندگان تیم ملی ایران از باشگاه کورینتیانس خواستند تا در طول نشست‌های […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در فاصله ۶ روز تا آغاز جام جهانی برزیل تیم ملی ایران تمرین‌های خود را برای حضور قدرتمند در این رقابت‌ها انجام می‌دهد.

باشگاه کورینتیانس برزیل چند اسپانسر دارد که در زمینه مشروبات الکلی فعالیت می‌کنند اما نمایندگان تیم ملی ایران از باشگاه کورینتیانس خواستند تا در طول نشست‌های مطبوعاتی و جلسات تمرینی تیم ملی ایران در برزیل تمامی تبلیغات مربوط به مشروبات الکلی پوشانده شود.

نشست خبری مسعود شجاعی و علیرضا جهانبخش به مدت ۱۵ دقیقه برگزار شد، در این نشست تمامی تبلیغات مربوط به مشروبات الکلی که یکی از اسپانسرهای اصلی باشگاه کورینتیانس است پوشیده شده بود. همچنین تابلوی تبلیغاتی کنار کمپ تمرینی تیم ملی ایران در جام جهانی نیز که درباره مشروبات الکلی بوده است برداشته شده است.
602554_337
/ایسنا

Share