پای پلیس به تمرین استقلال بازشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اولین تمرین تیم فوتبال استقلال پس از شکست مقابل تراکتورسازی با ۱۰ غایب برگزار شد. ضمن اینکه سه بازیکن خارجی این تیم پای پلیس را به کمپ آبی پوشان باز کردند. تمرین تیم فوتبال استقلال پس از شکست مقابل تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷:۳۰ و با حضور حدود ۱۵ […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اولین تمرین تیم فوتبال استقلال پس از شکست مقابل تراکتورسازی با ۱۰ غایب برگزار شد. ضمن اینکه سه بازیکن خارجی این تیم پای پلیس را به کمپ آبی پوشان باز کردند.ss

تمرین تیم فوتبال استقلال پس از شکست مقابل تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷:۳۰ و با حضور حدود ۱۵ تماشاگر در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد. در این تمرین مهدی رحمتی، خسرو حیدری، محمد قاضی، هاشم بیگ زاده، نیکبخت واحدی، احمد جمشیدیان، مهدی نظری، سیاوش اکبرپور مجید غلام نژاد و .. غایب بودند.

حنیف عمران زاده قبل از شروع تمرین با تعدادی از خبرنگاران عکس یادگاری گرفت و به شوخی عنوان می کرد که شاید فصل آینده دیگر در کنار شما نباشم. امیرحسین صادقی به دلیل مصدومیت با لباس شخصی در تمرین حاضر شد و چند دقیقه ای را با قلعه نویی به گفتگو نشست.

امیر قلعه نویی که همیشه قبل از تمرین برای بازیکنان صحبت می کرد امروز با لباس شخصی تنها به تماشای تمرین بازیکنانش اکتفا کرد.

شاهرخ بیانی، سیروس دین محمدی و ایوب اصغر خانی در تمرین امروز حضور داشتند. اندک هوادارانی که سر تمرین حضور داشتند همچنان امیدوار هستند تا استقلال بتواند در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی کسب کند. آنها از امیر قلعه نویی خواستند که در عربستان و در مقابل الشباب با بازی خوب و منطقی این تیم را شکست داده و همچنان امیدوار به صعود به دور بعد باشند.

با توجه به اینکه بازیکنان استقلال روز دوشنبه عازم عربستان هستند، مالک مسئول فرهنگی باشگاه استقلال امروز لباس احرام را بین بازیکنان توزیع می کرد.

آرش برهانی، پژمان نوری، جی لوید ساموئل، آنتونیو کاروالیو و حنیف عمران زاده که مقابل تراکتورسازی به طور کامل به میدان رفته بودند پس از ۲۰ دقیقه تمرین زمین شماره ۲ آزادی را ترک کردند. سایر بازیکنان پس از گرم کردن در قالب دو تیم سبز و نارنجی یک فوتبال درون تیمی را برگزار کردند.

راننده آژانسی که ساموئل کبه و کاروالیو را هر روز به محل تمرین می آورد، امروز با مشکل عجیبی مواجه شد. این بازیکنان خارجی به خاطر اینکه دیرشان شده بود راننده آزانس را مجبور می کنند تندتر برود که تخطی از سرعت غیرمجاز و انجام حرکات مارپیچ باعث شد پلیس نامحسوس به دنبال این خودرو باشد و تا محل تمرین آنها را تعقیب کند.

بالاخره پلیس نامحسوس مقابل درب ورزشگاه خودرو را متوقف کرد و ۱۰۰ هزار تومان راننده را جریمه کرد و بدتر اینکه خودرو را به دلیل تخلف به پارکینگ فرستاد. در این بین سرپرست استقلال هرچه تلاش کرد تا مانع این کار شود، راه به جایی نبرد.

تیم فوتبال استقلال روز دوشنبه ساعت ۱۸ تهران را به مقصد عربستان جهت دیدار با الشباب ترک خواهد کرد./مهر

Share