عجیب ترین مسابقه اسکی در افغانستان+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تابناک ,چهارسالی است که در فصل زمستان در بانیام در شمال کابل مسابقات اسکی برگزار می شود که مسابقات عجیب اسکی در افغانستان تقریبا با همه جای دنیا متفاوت است. در این مسابقات به دلیل گرانی تجهیزات اسکی، شرکت کنندگان با ابتدایی ترین ابزارها به مسابقه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تابناک ,چهارسالی است که در فصل زمستان در بانیام در شمال کابل مسابقات اسکی برگزار می شود که مسابقات عجیب اسکی در افغانستان تقریبا با همه جای دنیا متفاوت است. در این مسابقات به دلیل گرانی تجهیزات اسکی، شرکت کنندگان با ابتدایی ترین ابزارها به مسابقه پرداخته و از آن لذت می برند.
سود حاصل از وجه دریافتی بابت ورودیه مسابقات ظاهراً برای توسعه این ورزش بکار گرفته می شود!
شرکت کنندگان در این رقابتها بدون محدودیت سن بوده  و اتباع افغانستان لازم نیست برای ورود به مسابقات مبلغی پرداخت کنند.اما ظاهراً اتباع خارجی باید برای شرکت در رقابتها مبلغی نزدیک به پانصد دلار پرداخت نموده در حالیکه هیچگونه تدابیر امنیتی در این پیست وجود ندارد.
از سویی دیگر عکاس در توضیح این گزارش تصویری بیان نموده، بسیاری از اسکی بازان افغان به دلیل اینکه تجهیزات نامناسبی دارند، از قرار گیری مقابل دوربین اکراه داشته و خجالت می کشیدند.

Share