دستگیری عاملان حریق عمدی کمتر از ۲۴ ساعت در رضوانشهر

سرهنگ امیر وهاب‌زاده، فرمانده انتظامی رضوانشهر از شناسایی و دستگیری عاملان حریق عمدی یک باب مغازه در کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی رضوانشهر از شناسایی و دستگیری عاملان حریق عمدی یک باب مغازه در کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ امیر وهاب‌زاده در تشریح این خبر بیان داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع آتش‌سوزی یک باب مغازه در مرکز شهر رضوانشهر، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: با بررسی‌های به عمل آمده و برابر اعلام نظر کارشناسان آتش‌نشانی، عمدی بودن حریق این واحد صنفی محرز و دستگیری عامل یا عاملان آن در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر تصریح کرد: پس از انجام تحقیقات میدانی و جمع‌آوری سرنخ‌های موجود، کمتر از ظرف ۲۴ ساعت یک نفر از عوامل آتش‌سوزی حین تردد در شهر رضوانشهر و متهم دیگر این پرونده نیز در منزلش دستگیر شد.

این مقام انتظامی اذعان داشت: متهمان ۲۷ و ۳۸ساله این پرونده در تحقیقات پلیس بزه انتسابی خود اعتراف و اختلافات شخصی با صاحب مغازه را علت و انگیزه حریق عمدی اعلام کردند.

سرهنگ وهاب‌زاده با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند پایان تاکید کرد: برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی در اولویت ماموریت‌های پلیس قرار دارد.

Share