برگزاری مراسم یادبود و گرامیداشت “استاد پرویز بهرام” در رشت

مراسم یادبود و گرامیداشت “استاد پرویز بهرام” دوبلور و صداپیشه ماندگار ایران همراه با رونمایی و اکران فیلم مستند “عجایب هشتگانه گیلان” با صدای جاودانه و خوانش استاد فقید پرویز بهرام برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به همت مرکز فرهنگسرای گردشگری و توسعه پایدار بوم اندیش؛ مراسم یادبود و گرامیداشت “استاد پرویز بهرام” دوبلور و صداپیشه ماندگار ایران همراه با رونمایی و اکران فیلم مستند “عجایب هشتگانه گیلان” با صدای جاودانه و خوانش استاد فقید پرویز بهرام برگزار می شود.
جواد هادی زاده، مدیر این مرکز در این زمینه اذعان نمود، این مراسم به مناسبت فرا رسیدن چهلمین روز درگذشت استاد فقید پرویز بهرام، در روز پنجشنبه سیزدهم تیر ساعت ده صبح، در پژوهشکده گیلان شناسی واقع در میدان انتظام، محله سلیمانداراب رشت برگزار خواهد شد.
فیلم مستند ” عجایب هشتگانه گیلان” توسط اداره آفرینشهای هنری مرکز فرهنگسرای گردشگری، به تهیه کنندگی علی اکبر رنجبر و کارگردانی علیرضا جوقه دوست تولید شده و به معرفی هشت جاذبه  تاریخی گیلان با صدای ماندگار و جاودانه استاد پرویز بهرام پرداخته است.پژوهشگر و نویسنده این فیلم علیرضا شعبانی نژاد و مدیر تولید آن جواد هادی زاده است.

استاد پرویز بهرام، دوبلور و صداپیشه ماندگار و جاودانه ایران، پس از سالها تحمل بیماری سرطان، روز ششم خرداد سال جاری در خانه شخصی خود در تهران درگذشت.

Share