سرویس دهی همه روزه مسیر ریلی رشت-تهران به مسافران نوروزی

مدیرکل مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با رد هرگونه توقف در سرویس دهی مسیر ریلی رشت-تهران و بالعکس گفت: برای سرویس دهی هر چه بیشتر در مسیر تازه افتتاح شده تهران-رشت و بالاعکس دو رام قطار روزانه پیش بینی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی کاظمی منش در گفتگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مسیر ریلی تهران به رشت و بالعکس به صورت روزانه به مسافران نوروزی سرویس دهی می کند تصریح کرد: در ایام نوروز سال ۹۸ علاوه بر ۲ رام قطار پیش بینی شده برای مسیر تهران به رشت ، مسیر رشت به مشهد نیز با ۶ قطار به مسافران استان گیلان خدمت رسانی خواهد کرد.

وی در خصوص ساعات حرکت قطار مذکور گفت: طبق پیش بینی های صورت گرفته در ایام نوروز ساعت ۷ صبح این قطار رشت را به مقصد تهران ترک خواهد کرد و در ساعت ۱۸ عصر دوباره از تهران به سوی رشت حرکت می کند.

کاظمی منش تاکید کرد: پیش فروش مسیرهای یاد شده استان گیلان از ۲۴ اسفند بر روی سامانه ارائه بلیت قطار شرکت های مسافری فعال در این مسیر قرار گرفته و مسافران می توانند برای طی مسیر در این خط بلیت خود را از سامانه های مذکور خریداری کنند.

به گفته مدیر کل مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مسافران نوروزی مسیرهای دیگر تازه اتصال یافته به شبکه سراسری ریلی تهران-ارومیه و کرمانشاه – مشهد با افزایش دو برابری سیر در مسیرمواجه هستند.

Share