کسانی که از ادبیات سخیف استفاده می‌کنند در رفتار و کردار خود تجدیدنظر کنند

مهدوی از کسانی که با بی انصافی از ادبیات سخیف استفاده نموده خواست با تجدید نظر در رفتار و کردار به موضوعات جامع و اخلاقی نگاه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عصر روز دوشنبه کارگروه تخصیص آب کشاورزی شهرستان تالش به ریاست سید عیسی مهدوی فرماندار و با حضور معاون عمرانی، بخشداران، روسای ادارات ذیربط و شورای بخش در بخشداری اسالم برگزار شد.

 فرماندار تالش با اشاره به تخریب صد در صدی سردهنه های شهرستان در سیل اخیر عزم جدی دستگاه ها را جهت بازسازی مجدد سردهنه ها خواستار شد و از مسئولین محلی از جمله شوراهای روستا و دهیاران خواست که با جلب مشارکت های مردمی اقدام به هموار ساختن مشکلات احتمالی کشاورزان شوند.

فرماندار تالش با انتقاد از بی انصافی برخی رسانه ها در انعکاس اخبار گفت: شهرستان تالش در بسیاری از زمینه ها نیازمند همدلی و هم جهتی دارد و در این راه اصحاب رسانه باید همه تلاشها حمایت های ارگانهای مختلف در حل مشکلات شهرستان را داشته باشند.

وی با اشاره به ایجاد تشویش در اذهان مردم توسط برخی از رسانه ها مبنی بر از بین رفتن ۳۰درصد از محصولات کشاورزی در سال زراعی گفت: با تلاش و همکاری همه ارگانهای مربوط به این امر آسیب های وارده به محصولات به زیر ۳درصد رسانده شد که این نشان از عدم صداقت و اخلاق در خبر رسانی است.

مهدوی در ادامه از سرآبیاران و آب سواران و دستگاه های متولی و همه کسانی که در رفع این مشکل پای کار بودند تقدیر و قدردانی کرد.

وی از رسانه ها درخواست کرد اخلاق را در انعکاس اخبار زیر پا نگذارند زیرا با آسیب رسیدن به کشاورزی اقتصاد نیز اسیب دیده و این خود پیش زمینه ای برای ایجاد مشکلات دیگر می‌شود.

فرماندار تالش در ادامه با تاکید برتوجه به اخلاق در مدیریت اسلامی ادامه داد: فعالیت در هر صنفی و شرایطی نیازمند مدیریت بوده و درصورت نبود عدم وجود اخلاق و راه یابی باند بازیها به موضوعات مختلف، راه به ناکجا آباد برده و بازنده خواهیم بود.

وی از کسانی که با بی انصافی از ادبیات سخیف استفاده نموده خواست با تجدید نظر در رفتار و کردار به موضوعات جامع و اخلاقی نگاه کنند.

مهدوی با اشاره به اینکه برعلیه او حرفهای ضد و نقیض زیاد گفته شده ادامه داد: این افراد این مطلب را آویزه گوش خود نمایند، بنده از کسانی نیستم که خود را وارد حاشیه کنم. ما در سیستم اداری در کنار هم و برای خدمت به مردم تلاش می کنم.

وی در ادامه با اشاره به تنش موجود بین شورا و شهرداری گفت: در انتخاب مدیر باید دقت شود و به خاطر منافع مردم از مدیریت پایدار شهری حمایت کنیم، تا بتوان مشکلات مردم حل شود و با وجود اینکه استیضاح حق شورای اسلامی است ولی نباید باعث تزلزل دائمی مدیرت شهری شود.

فرماندار تالش اظهار کرد: بسیاری از حاشیه ها در مورد شورا و شهرداری با ورود جانبدارانه برخی از رسانه ها ایجاد شد.

مهدوی با اشاره به رسالت خبررسانی رسانه ها گفت: اگر نمی توانید کارشناسانه وارد شوید نباید به عنوان مدعی جانبدارانه ورود نمایید این کار خلاف بوده و وظیفه ذاتی اصحاب رسانه خبررسانی واقعیات به مردم است.

وی با سفارش به اصحاب رسانه به تقوا و اخلاق و حسن نظر در همه کارها گفت: هرزمان در شهرستان و بخشهای مختلف مشکلی بوجود امده برخی از رسانه ها به یکباره طرفداری از فردی نموده و بار دیگر جانبداری از طرف مقابل را می کنند. با این روش نمی توانید خبررسانی نمود باید به اخلاق روی اورده و اخبار درست را در اختیار مردم قرار دهید.

درپایان این جلسه مقرر گردید همه دستگاه های مربوطه مشکلات پیش روی فصل زراعی سال جاری را بررسی و کرده و در ادامه جلسات کارگروه تخصیص اب کشاورزی نسب به رفع آناقدام کنند.

Share