مالک باشگاه سپیدرود رشت مشخص شد/هیات فوتبال گیلان نماینده تام الاختیار مالک

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، با ارسال نامه ای از سوی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان به رییس شورای کلانشهر رشت، مالکیت و امتیاز باشگاه سپیدرود رشت مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، با ارسال نامه ای از سوی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان به رییس شورای کلانشهر رشت، مالکیت و امتیاز باشگاه سپیدرود رشت مشخص شد.سپیدرود رشت سد دزفول را ویران کرد

 با توجه به شبهات به وجود آمده در خصوص مالکیت امتیاز سپیدرود رشت در واگذاری امتیاز این تیم به شورای شهر و شهرداری کلانشهر رشت، مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان با ارسال نامه ای به مسعود کاظمی رییس شورای شهر رشت مالکیت و امتیاز باشگاه سپیدرود رشت را موکدا اعلام داشت.

متن نامه به شرح زیر می باشد :

جناب آقای مسعود کاظمی

ریاست محترم شورای اسلامی شهر رشت

با سلام

احتراما پیرو نامه شماره ۲۲۰/۱۰۰/۱۷۰۰۲۹ مورخ ۹۵/۹/۱۷ در خصوص واگذاری امتیاز باشگاه سپیدرود رشت، موکدا اعلام می دارد مالکیت و امتیاز با شگاه موصوف در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان بوده که در حال حاضر تا مشخص شدن خریدار به هیات فوتبال استان بعنوان نماینده تام الاختیار واگذار گردیده است.

از این رو هرگونه ادعای اشخاص حقیقی و حقوقی مبنی بر مالکیت یا در اختیار داشتن امتیاز باشگاه سپیدرود رشت از نظر این اداره کل فاقد ارزش قانونی می باشد.

لذا مجددا اعلام می دارد در صورت تامین اعتبار ۱/۵ میلیارد تومان، هیات فوتبال استان گیلان با همکاری این اداره کل ضمن تسویه حساب با کلیه طلبکاران باشگاه ، امتیاز آن را بدون هرگونه بدهی گذشته به مجموعه شهرداری و شورای شهر رشت منتقل خواهد نمود و هیچگونه مسئولیتی در خصوص بدهی های گذشته متوجه شهرداری و شورای شهر با توجه به مقررات و دستورالعمل های هیات فوتبال نخواهد بود.

لذا با عنایت به شرایط حساسی این تیم در جدول مسابقات لیگ دسته اول جام آزادگان اقدامات عاجل در این خصوص مورد امتنان می باشد.

 

Share