استاندار گیلان با خانواده ی شهید حامد کوچک زاده دیدار کرد+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، نجفی در این دیدار با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم به شهدای استقامت اسلام معروف شده اند گفت: این شهدا برای حفاظت از اسلام ناب محمدی(ص) که مورد هجوم تکفیری ها قرار گرفته است در برابر آنان مقاومت و از خودگذشتگی نشان می دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، استاندار گیلان امشب با حضور در منزل شهید حامدکوچک زاده از شهدای مدافع حرم با خانواده ی وی دیدار کرد.

IMG_0507 محمدعلی نجفی در این دیدار با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم به شهدای استقامت اسلام معروف شده اند گفت: این شهدا برای حفاظت از اسلام ناب محمدی(ص) که مورد هجوم تکفیری ها قرار گرفته است در برابر آنان مقاومت و از خودگذشتگی نشان می دهند.

وی به روحیه ی شهادت طلبی این عزیزان اشاره کرد و افزود: نیروهای ایرانی که به منظور عملیات مستشاری و دفاع از حریم اهل بیت (علیهم السلام) در فرامرزها حاضر می شوند به صورت کاملا علاقمندانه است.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به تقاضای بیش از نیاز پاسداران، بسیجیان و نیروهای مردمی برای حضور در این مناطق خاطرنشان کرد: طبق گزارشات در هر مرحله ی اعزام مستشاران حداقل ۴ تا ۱۰ برابر آنان نیروهای زبده برای جانفشانی در حفاظت از دین داوطلب هستند.

وی به برگزاری کنگره شهدای استان در اوایل سال ۹۵ اشاره کرد و افزود: پرداختن به حوزه های فرهنگی از دغدغه ی اصلی شهیدان و نیز مسئولان نظام می باشد که هرچه در این حوزه تلاش شود باز کم است.

استاندار گیلان به تأکید امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری در پاسداشت آرمانها و آثار شهدا اشاره و تصریح کرد: علاقمندی به شهادت در بین مردم و بسیجیان ناشی از رنگ و بوی همان شهداست.

گفتنی است شهید حامد کوچک‌زاده سیزدهم بهمن در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در عملیات مستشاری به فیض شهادت نایل شد.


tel final1

Share