هیئت های مذهبی رشت از نصب بنر،پرچم با میخکوبی بر روی درختان خودداری کنند/آماده باش کامل پیمانکاران بخش مدیریت پسماند و خدمات نظافت شهری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری رشت گفت: از نصب بنر، پرچم با میخکوبی بر روی درختان خودداری کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از ایسنا،مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری رشت گفت: از نصب بنر، پرچم با میخکوبی بر روی درختان خودداری کنید.

۴۹۳۸۵مجتبی شهرستانی ،ضمن عرض تسلیت به مناسبت فراررسیدن ایام محرم الحرام و شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) و آرزوی قبولی عزاداری های شهروندان گفت : کلیه هیئت های مذهبی شهر رشت در ایام عزاداری ایام محرم و صفر از نصب بنر،پرچم با میخکوبی بر روی درختان به عنوان پایه برای نصب پرهیزکنند.

وی ادامه داد:با توجه به شروع فصل بارندگی و احتمال بارش نزولات آسمانی و آبگرفتگی های معابر در ایام سوگواری، از تخلیه ظروف در انهار و معابر خودداری نموده و لازم است هیات ها، مساجد و تکایا نسبت به این مهم نظارت کافی داشته باشند.

مدیرخدمات شهری شهرداری رشت افزود:با توجه به اینکه مخازن جمع آوری پسماند در محل توزیع نذورات تعبیه شده، ضروری است مسئولان هیات ها و تکایا در جمع آوری این ظروف در محل توزیع نظارت لازم را اعمال کنند.

وی خاطرنشان کرد: نظارت و جمع آوری پسماندهای خشک اطراف ایستگاه های صلواتی و هیاتهای مذهبی تکایا و مساجد و همچنین لایروبی انهار اطراف تکایا، هیات های مذهبی و مساجد در سه نوبت صبح، ظهر و شب توسط سازمان مدیریت پسماند و پاکبانان صورت می پذیرد.

مجتبی شهرستانی تاکید کرد:پیمانکاران بخش مدیریت پسماند و خدمات نظافت شهری در حال آماده باش کامل به سر می برند تا امور مربوط به نظافت سطح شهر به خصوص مسیرهای حرکت هیئت‌ها و دسته‌های عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) به بهترین شکل صورت گیرد.

وی پیشنهادکرد:با توجه به حجم بالای استفاده از ظروف یک بار مصرف در ایام عزاداری محرم و صفر حتی المقدور از ظروف تجزیه پذیر یا گیاهی که محیط زیست را دچار آسیب نمی کند، استفاده شود.

هیات های مذهبی در صورت بروز هر گونه مشکل، شکایت، پیشنهاد و انتقاد می توانند با شماره تلفن ۱۳۷ که به صورت شبانه روزی تماس حاصل نمایند .

telegramdintitled

Share