بهتر است احمدی نژاد اتفاقاتی که در دولتش افتاده را گردن بگیرد و حمایت نکند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،مهرداد بائوج لاهوتی،عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی درواکنش به شکایت احمدی نژاد از اسحاق جهانگیری ،گفت:در دنیا یکی از راههای پیشگیری از فساد همین است که مسوولین متخلف مورد سوال و محاکمه قرار گیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،مهرداد بائوج لاهوتی،عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در واکنش به شکایت احمدی نژاد از اسحاق جهانگیری ،گفت:در دنیا یکی از راههای پیشگیری از فساد همین است که مسوولین متخلف مورد سوال و محاکمه قرار گیرند.

lahooti_8597 (3) البته تا الان در کشور ما باب نبوده که از شخصیت هایی چون رییس جمهور سوال شود لذا وقتی ما می خواستیم در مجلس هشتم از رییس جمهور سوال کنیم تمام کشور به هم ریخت اما در نهایت دیدیم که این تابو شکست و الان دیگر هیچ کس حساسیت ندارد که از رییس جمهور سوال شود البته محاکمه مسوولان رده بالای کشور هنوز هم یک بحران تلقی می شود این در حالی است که چون طرح هر ادعایی درباره رییس جمهور ،وزیر یا مسوولی دلیل بر صحت و درستی آن نیست بنابراین بعضا با برگزاری دادگاه می توان مسائل را شفاف سازی کرد و حتی از استبداد جلوگیری کرد.

نماینده مردم لنگرود اظهار داشت:از آنجایی که شفاف سازی اتفاقاتی که در دولت ها افتاده درس عبرت می شود برای دیگر مسوولان لذا نباید جلوی این مساله گرفته شود.

وی تاکید کرد:بهتر است احمدی نژاد اتفاقاتی که در دولتش افتاده را گردن بگیرد و حمایت نکند چرا که مسائلی مثل بابک زنجانی اتفاق بدی بوده که در دولت قبل رخ داده بنابراین عدم نظارت آقای احمدی نژاد هم عامل این مسائل بوده و ایشان باید این قصور را بپذیرد.

وی در پایان گفت:به طور حتم آقای جهانگیری وقتی مسائلی را علیه دولت قبل مطرح می کند مدارکی در دست دارد همانطور که در رابطه با ۴۰موردی که تا کنون مطرح شده دولت فعلی با مدرک تخلفات دولت قبل را ثابت کرده بدون آنکه خودش ورود کند یا جاروجنجال براه بیاندازد آن را به مراجع ذی صلاح ارائه داده است از این رو بهتر است آقای احمدی نژاد از اتفاقات رخ داده در دولتش دفاع نکند.

/آریا

 

Share