واکنش فوتبالی ها به درگذشت مرتضی احمدی

واکنش فوتبالی ها به درگذشت مرتضی احمدی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،اهالی فوتبال ایران نسبت به درگذشت مرتضی احمدی، یکی از فوتبالی ترین هنرمندان ایران واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،اهالی فوتبال ایران نسبت به درگذشت مرتضی احمدی، یکی از فوتبالی ترین هنرمندان ایران واکنش نشان دادند.واکنش فوتبالی ها به درگذشت مرتضی احمدی

مرتضی احمدی هنرمند پیشکسوت ایران که از هواداران قدیمی پرسپولیس است، صبح امروز دار فانی را وداع گفت. در پی درگذشت او، فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای نوشت: «مرتضی احمدی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون و هوادار قدیمی تیم فوتبال پرسپولیس در سن ۹۰ سالگی دار فانی را وداع گفت.فدراسیون فوتبال در پیامی درگذشت وی را به خانوده ایشان، جامعه هنری و همچنین خانواده فوتبال تسلیت گفت.»
همچنین باشگاه استقلال و کریم باقری در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت او را تسلیت گفتند. علی کریمی هم در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «قدیمى ترین پرسپولیسى از بین ما رفت، روحش شاد و یادش گرامى.»
تعداد دیگری از فوتبالیست‌ها و اهالی ورزش هم نسبت به درگذشت احمدی واکنش نشان داده‌اند که این افراد پیام‌های خود را از طریق صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده اند. پیام تعدادی از اهالی ورزش در مورد درگذشت مرتضی احمدی را می‌خوانید:
محمد نصرتی: خدایش بیامرزد. واقعا همیشه باعث شادی مردم بود و دوست داشتنی.
کیانوش رستمی(وزنه بردار): به خانواده این بزرگوار و ملت ایران تسلیت می‌گویم.
پیام صادقیان: روحت شاد.
حسین ماهینی: یک پرسپولیسی اصیل از بینمون رفت، روحت شاد استاد.
محسن خلیلی: روحت شاد بزرگ مرد پرسپولیسى.

علی انصاریان: یلدات مبارک عمو مرتضى دوست داشتنى. روحت آرام و شاد.

Share