معاون جدید دانشجویی دانشگاه گیلان معارفه شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، طی مراسمی که در دانشگاه گیلان برگزار شد دکتر علی باستی عضو هیات علمی دانشکده فنی به عنوان معاون جدید دانشجویی دانشگاه گیلان معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، طی مراسمی که در دانشگاه گیلان برگزار شد دکتر علی باستی عضو هیات علمی دانشکده فنی به عنوان معاون جدید دانشجویی دانشگاه گیلان معارفه شد.

814122دکتر رضی رئیس دانشگاه گیلان در این مراسم،معاونت دانشجویی را یکی از معاونت های مهم دانشگاه برشمرد و گفت: بی شک این معاونت نقشی غیر قابل انکار در کیفیت آموزش و پژوهش در عرصه دانشگاه دارد .

دکتر رضی ارتقاء کیفیت در حوزه های مختلف را از جمله شعارهای وزارت علوم دانست و خاطر نشان کرد: ارائه مناسب خدمات رفاهی،تغذیه و اسکان می تواند زمینه ساز توجه بدون دغدغه دانشجویان به امر آموزش و پژوهش شود.

دکتر علی باستانی مدیر گروه اسبق مکانیک دانشگاه گیلان و پردیس این دانشگاه بوده  که دکتری مکانیک خود را از دانشگاه هیروشیمای ژاپن اخذ نموده است.

شایان ذکر است در انتهای این مراسم از سوی رئیس دانشگاه گیلان با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای از زحمات دکتر معتمد معاون پیشین دانشجویی تقدیر به عمل آمد.

Share