تصادف مرگبار در جاده آستارا – تالش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا تصادف مرگبار و دلخراش صبح دیروز در کیلومتر ۳ جاده آستارا به تالش، ۴ کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا تصادف مرگبار و دلخراش صبح دیروز در کیلومتر ۳ جاده آستارا به تالش، ۴ کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.

22-824«سروان محمود امیدی» رئیس پلیس راه آستارا – تالش، در تشریح جزئیات این تصادف مرگبار  گفت: در پی برخورد یک دستگاه خودروی سواری”L90″ با یک دستگاه کامیون کشنده که در کنار جاده و شانه خاکی پارک کرده بود، ۳ نفر در محل حادثه و یک نفر در مرکز اورژانس آستارا جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: دختر بچه یک ساله به عنوان تنها بازمانده این تصادف پس از انتقال به بیمارستان دکتر بهشتی شهرستان آستارا، تحت عمل جراحی قرار گرفت که حال عمومی وی مساعد گزارش شده است.

سروان امیدی توضیح داد: پس از بررسی‌های به عمل آمده توسط کارشناسان پلیس راه، خستگی و خواب آلودگی راننده “L90” و انحراف خودرو به سمت راست جاده که از مبداء تهران به مقصد شهرستان نمین از توابع استان اردبیل در حال حرکت بود، دلیل اصلی این حادثه گزارش شده است.

وی زمان و محل دقیق این حادثه را ساعت ۷ و ۱۵ دقیقه صبح در منطقه داداش‌آباد سیبلی از توابع شهرستان مرزی بندر آستارا اعلام و اظهار کرد: مأموران اورژانس در کم‌ترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یافتند ولی به دلیل شدت برخورد و پیچیدگی بدنه خودرو “L90″، سرنشینان با کمک امدادگران و تجهیزات ست امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از داخل خودرو به بیرون کشانده شدند.

رئیس پلیس راه آستارا – تالش در پایان خطاب به رانندگان گفت: از رانندگی به هنگام خستگی و خواب آلوگی به شدت بپرهیزند و جهت تأمین سلامت خود و سرنشینان علائم و هشدارهای پلیس را جدی بگیرند.

سرنشینان این خودرو یک خانواده ۴ نفره شامل مرد ۳۸ ساله، زن ۲۵ ساله، دو فرزند پسر و دختر ۱۲ ساله و یک ساله به همراه برادر زن ۳۰ ساله بودند که همگی به جز دختر بچه، جان خود را از دست دادند./ایسنا

Share