دختر ۱۸ ساله برای نجات همسرش جانش را از دست داد+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  محمدعلی توحیدی  اظهار کرد:جسد ندا گلستانی زن جوان اهل سیرجان که به خاطر نجات همسرش در سد خاکی پلنگی چهار گنبد سیرجان غرق شده بود روز شنبه از آب بیرون آورده شد. سد یخ زده پلنگی سیرجان زن فداکاری را که قصد نجات جان همسرش را داشت در خود بلعید […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  محمدعلی توحیدی  اظهار کرد:جسد ندا گلستانی زن جوان اهل سیرجان که به خاطر نجات همسرش در سد خاکی پلنگی چهار گنبد سیرجان غرق شده بود روز شنبه از آب بیرون آورده شد.

-39706

سد یخ زده پلنگی سیرجان زن فداکاری را که قصد نجات جان همسرش را داشت در خود بلعید با وجود اقدامات دو روزه امداد گران امروز از آب بیرون کشیده شد.

وی افزود: جسد غرق شده این زن جوان پس از ساعت‌ها تلاش نیروهای هلال احمر و شکستن یخ‌ها، از عمق این سد پیدا شد.

 

 

139211052015135351981673

 

فرماندار سیرجان تصریح کرد: این زن فداکار روز گذشته به همراه همسرش به قصد گردش در منطقه چهار گنبد سیرجان رفته بودند که هنگام راه رفتن روی یخ‌های سد خاکی پلنگی دچار سانحه می‌شوند و یخ‌ها زیرپای همسر وی شکسته می‌شود.

وی بیان کرد: این زن جوان با انداختن شال گردنی خود سبب نجات همسرش می‌شود اما ناگهان یخ‌های زیر پای او نیز شکسته می‌شود و خود به زیر آب فرو می‌رود.

توحیدی با بیان اینکه گروه امداد هلال احمر استان کرمان بلافاصله عملیات جستجو را برای یافتن جسد این همسر فداکار آغاز کردند،اظهار کرد: در نهایت با کمک نیروهای امدادی امروز جسد زن جوان سیرجانی از سد خاکی پلنگی چهار گنبد این شهرستان بیرون آورده شد.

وی خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود تا از حضور در جوار رودخانه‌های فصلی و سدهای خاکی خودداری کنند تا شاهد این گونه حوادث ناگوار نباشیم.

 

Share