نمایندگان شهرستان‌های مرزی با وزیر کشور دیدار خواهند کرد

راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی آستارا هدیه ویژه به مردم این شهر مرزی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان شهرستان‌های مرزی با وزیر کشور در سه‌شنبه همین هفته دیدار می‌کنند. صفر نعیمی رز  ملاقات هیئت اروپایی با نسرین ستوده و پناهی در سفارت یونان را مغایر عرف دیپلماتیک دانست و اظهار داشت: این حرکتی ناپسند و گستاخانه از سوی هیئت اروپایی بود که نشان […]

safar naeimiبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نمایندگان شهرستان‌های مرزی با وزیر کشور در سه‌شنبه همین هفته دیدار می‌کنند.

صفر نعیمی رز  ملاقات هیئت اروپایی با نسرین ستوده و پناهی در سفارت یونان را مغایر عرف دیپلماتیک دانست و اظهار داشت: این حرکتی ناپسند و گستاخانه از سوی هیئت اروپایی بود که نشان دهنده این است غربی‌ها قابل اعتماد نیستند و هیئت مذاکره کننده هسته‌ای باید در مذاکرات بسیار مراقب مواظب باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این زمینه ما به دنبال علل و عوامل زمینه‌ساز برای حضور این هیئت پارلمانی هستیم و معتقدیم در این شرایط که جمهوری اسلامی ایران و تیم مذاکره ‌کننده باید با هوشیاری و مراقبت بیشتر اقدام کند چرا به اقدامی دست زده‌اند که مجلس و کمیسیون در جریان نبوده و این مسئله در کمیسیون امنیت ملی در حال رصد و رسیدگی است.

وی با اشاره به دیدار این هفته نمایندگان شهرستان‌های مرزی با وزیر کشور، متذکر شد: دیدار نمایندگان شهرستان‌های مرزی با وزیر کشور سه‌شنبه همین هفته در ساختمان وزارت کشور برگزار می‌شود.

نعیمی‌رز، تصریح کرد: در این دیدار نمایندگان درباره مسائل مرزی کشور از جمله کلاهبرداری، قاچاق و مباحث مربوط به پیله‌و ان با وزیر کشور بحث و گفت‌وگو می‌کنند.

وی در پایان بحث منتفی شدن اخذ روادید برای استان‌های همجوار با کشورهای همسایه و تسهیل در تبادلات اقتصادی را یکی دیگر از موضوعات مورد بررسی در دیدار فردای نمایندگان با وزیر کشور عنوان کرد./فارس

ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبارکوچکی نژاد،مهردادلاهوتی،ناصرعاشوری،حمیدرضاخصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفرنعیمی رز،عطالله حکیمی

Share