اقدام شایسته وزیر اقتصاد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  با دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی، “مقام عالی وزارت” از تمام نامه‌نگاری‌های این وزارتخانه حذف شد.  علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی با صدور دستوری قابل تقدیر، از زیرمجموعه‌های این وزارتخانه خواست به هیچ وجه در نامه‌نگاری‌ها از “مقام عالی وزارت” استفاده نکنند. در جمهوری اسلامی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  با دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی، “مقام عالی وزارت” از تمام نامه‌نگاری‌های این وزارتخانه حذف شد.
 علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی با صدور دستوری قابل تقدیر، از زیرمجموعه‌های این وزارتخانه خواست به هیچ وجه در نامه‌نگاری‌ها از “مقام عالی وزارت” استفاده نکنند.
در جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار است که یک وزیر چنین دستوری صادر کرده است و این اقدام علی طیب‌نیا، می‌تواند الگویی برای سایر وزرای دولت یازدهم هم باشد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در روزهای نخستین پس از رای اعتماد تاریخی از مجلس شورای اسلامی نیز از زیرمجموعه‌های این وزارتخانه خواسته بود که از هرگونه درج آگهی تبریک در مطبوعات و فرستادن دسته گل برای وی خودداری کنند./مهر
Share