احمدی‌نژادچهارشنبه هفته آینده درصحن علنی مجلس سخنرانی میکند

آقای احمدی نژاد خواستار حضور در مجلس شده بود، اما امروز با ارائه نامه ای جدید قرار شد که در فرصت مجدد برای گفتگو با نمایندگان به مجلس بیاید.

عضو هیات رئیسه مجلس درباره نامه رئیس جمهور به مجلس گفت: موضوع این نامه سخنرانی رئیس جمهور و صحبت با نمایندگان در خصوص مسائل جاری کشور است.

به گزارش از دیار میرزاحجت الاسلام حسین سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: نامه احمدی نژاد به مجلس توسط لطف الله فروزنده، معاون پارلمانی رئیس جمهور نوشته شده و به رئیس مجلس شورای اسلامی تحویل داده شده است.

وی افزود: پیش‌تر آقای احمدی نژاد خواستار حضور در مجلس شده بود، اما امروز با ارائه نامه ای جدید قرار شد که در فرصت مجدد برای گفتگو با نمایندگان به مجلس بیاید.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمان جدید حضور احمدی نژاد در مجلس را هیات رئیسه به زودی اعلام خواهد کرد، گفت: احمدی نژاد قرار بود این هفته به مجلس بیاید که حضورش به تعویق افتاد.
وی درباره زمان حضور احمدی نژاد در مجلس، ادامه داد: دولت اعلام زمان حضور رئیس جمهور در مجلس را به بعد از تعیین فرصت مجدد از سوی مجلس شورای اسلامی موکول کرده است.
Share