استاندار گیلان در آستانه اشرفیه مطرح کرد:

مردم فهیم گیلان زمان حضور در شعب اخذ رأی را به ساعات پایانی موکول نکنند

نماینده عالی دولت در گیلان به افزایش میزان حضور مردم در ساعات عصر و با خنک شدن هوا اشاره و خاطرنشان کرد: از مردم فهیم گیلان می‌خواهم که زمان حضور در شعب اخذ رأی را به ساعات پایانی موکول نکنند.

نگاهی به بازار؛

۱۰ نکته که پیش از ورود به بازار رمزارزها باید بدانید | اعتماد نکنید؛ بررسی کنید

در میان «حضور افتخاری» دوج‌کوین در تلویزیون آمریکا و رشد روزافزون پذیرش بیت‌کوین در وال‌استریت، رمزارزها بیش از هر زمان دیگری در گذشته، مشتری پیدا کرده‌اند. حتماً این قیمت‌های سربه‌فلک‌کشیده برای تازه‌واردها وسوسه‌انگیز است؛ اما پیش از گام‌نهادن در این وادی باید به مخاطرات آن هم آگاه بود.

رئیس ستاد انتخابات گیلان مطرح کرد:

اختلال موقت برخی شعب به دلیل ازدحام جمعیت | تمام شعب اخذ رای ضدعفونی شده است

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان گفت: ازدحام مردم ولایتمدار در شعب اخذ رای خصوصا در رشت فوق العاده بی‌نظیر بود و تا استقرار کامل عوامل اجرایی در شعب اخذ رای این حضور پرشور اختلال موقتی ایجاد کرد که برطرف شد.

رئیس ستاد انتخابات کشور؛

عکس گرفتن از رای تخلف است | تا پیش از ظهر شنبه نتیجه ریاست جمهوری اعلام می شود

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: در برخی از انتخابات‌ها، بعضی افراد از رای خود عکس می گرفتند و منتشر می‌کردند که این قطعا تخلف است و ما اجازه این تخلف را نمی دهیم تا شائبه خرید و فروش رای ایجاد نشود.

فائزه هاشمی: بابا به دنبال حفظ نظام بود

خوشحالم اظهارات مصلحی بیان شد | دلیلی ندارد که اصلاح طلبان از همتی حمایت کنند

فائزه هاشمی عضو حزب کارگزاران می گوید: بابا به دنبال حفظ نظام بود حتی بسیاری از منتقدان نه از اصولگرایان بلکه از اصلاح طلبان، یکی از ایرادهایی که به ایشان می گیرند این است که طالب حفظ نظام بود و این را به عنوان یک نکته منفی برای ایشان می بینند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان؛

رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شعب اخذ رای | استفاده از صندوق سیار برای بیماران کرونایی

رئیس ستاد انتخابات گیلان، دغدغه اصلی نظام را تضمین سلامت مردم در شرایط کرونایی دانست و یادآور شد: ستاد ملی کرونا و وزارت کشور دستورالعمل های بهداشتی تبلیغات کاندیداها و روز انتخابات را تدوین کرده و فاصله گذاری اجتماعی در شعب اخذ رای رعایت می شود.

سرهنگ حسن پور مطرح کرد:

دستگیری ۲۷ نفر به دلیل خدشه دار کردن سلامت انتخابات در گیلان

سرهنگ حسن‌پور به ارشاد و توجیه انتخاباتی ۸۵ نفر در راستای امنیت و سلامت انتخابات اشاره کرد و گفت: پلیس گیلان علاوه بر برخورد ۲۲۵ مورد وعده‌های انتخاباتی نامتعارف با ۵۰ نفر از افرادی که با جانب داری از کاندیداها باعث تحریک شهروندان می‌شدند، برخورد کرد.

تفاهم نامه همکاری استانداری گلستان و دبیرخانه شورایعالی منعقد شد:

منطقه آزاد انزلی سازمان معین منطقه آزاد اینچه برون شد+ جزئیات

مومنی با تصریح بر سهم بسزای مناطق آزاد در اقتصاد کشور، اضافه کرد:عملکرد مناطق آزاد به نسبت وضعیت داخل کشور و با در نظر گرفتن عدم ایجاد زیرساخت های مناطق در ابتدای شروع فعالیت های آنها، عملکرد قابل دفاعی است.

در آستانه برگزاری انتخابات رقم خورد؛

بیانیه محمدعلی ثابت قدم درباره انتخابات شورای شهر رشت

محمدعلی ثابت‌قدم، شهردار اسبق رشت در پیامی ضمن تکذیب حمایت از اشخاص یا گروه‌های سیاسی برای انتخابات شورای شهر رشت، اعلام کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا را محلی برای کارکردهای سیاسی نمی‌دانم.

رییس‌جمهوری در آیین افتتاح وبیناری بیمارستان شهید حسین‌پور لنگرود:

توسعه توریسم سلامت ایران با اتمام کرونا | احداث و تکمیل ۱۳ بیمارستان در کشور طی بحران کرونا

روحانی، رییس جمهوری در افتتاح بیمارستان شهید حسین پور لنگرود با اشاره به اهمیت توسعه خدمات سلامت در استان های شمالی و گردشگر پذیر، اظهار کرد: خدمت به استان های شمالی از جمله گیلان و خراسان و آذربایجان که مهمان پذیرند، بسیار برای ما مهم هستند.

انتخاب سردبیر

یادداشت