نماینده مردم جیرفت خبر داد؛

حضور ۳ نماینده مجلس در کابینه رئیسی | زمان معرفی لیست وزرای پیشنهادی به مجلس

نماینده مردم جیرفت در مجلس گفت: مقرر شده است که رییس جمهور منتخب در چهاردهم مرداد ماه در حین برگزاری مراسم تحلیف، کابینه خود را به مجلس تقدیم و معرفی کند و پس از آن نمایندگان فرصت دارند تا رزومه افراد معرفی شده را مورد بررسی قرار دهند.

پای لنگ تولید؛

سازندگان مسکن ملی یک‌لگنه‌پا معطل ارزانی سیمان | بازار سیمان در قبضه ۳۰ نفر!

به دنبال صعود قیمت هر پاکت سیمان به ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومان، پروژه‌های اقدام ملی مسکن دچار اختلال شده و سازندگان امیدوارند با وصل شدن برق شبانه کارخانجات سیمان و تحقق وعده ارزانی تا دو سه هفته آینده کارها را از سر بگیرند؛ در عین حال تولیدکنندگان سیمان از چنبره زدن ۳۰ نفر در بازار محصولات خود سخن...

هادی بیگی نژاد: صنایع بزرگ نیروگاه‌ اختصاصی برق می‌سازند

در تابستان مشکل برق داریم و در زمستان مشکل گاز | کارگران صنایع با قطعی برق بیکار شده‌اند

عضو کمیسیون انرژی با اشاره به بررسی راهکار مجلس برای تولید برق صنایع بزرگ با افزایش استخراج گاز طبیعی گفت: در آینده نزدیک کارخانه‌ها و صنایع بزرگ نیروگاه‌ اختصاصی برق می‌سازند.

معاون علوم پزشکی گیلان خبرداد؛

فرار کرونای لامبدا از سیستم ایمنی | رشت و لاهیجان بیشترین بیمار کرونایی بستری را دارند

معاون علوم پزشکی گیلان، از شناسایی نوع جدید جهش کروناویروس خبر داد و اضافه کرد: اخیرا با کرونای لامبدا مواجه هستیم که از سیستم ایمنی فرار می کند و قدرت سرایت و کشندگی بالا دارد.

ایران: نتیجه مذاکرات وین ارتباطی با پرونده شکایت ایران از واشنگتن ندارد

ادعای آمریکا درباره تاثیر مذاکرات برجام بر پرونده نقض پیمان مودت

ایالات متحده آمریکا ادعا کرد که نتیجه مذاکرات احیای برجام در وین تاثیر مستقیمی بر محتوای لایحه جوابیه این کشور در پرونده شکایت ایران از آمریکا به دلیل نقض پیمان مودت دارد.

سعید آذری: استقلال و سپیدرود دفاعیات خود را در خصوص محمد بلبلی ارسال نکرده‌اند

محمد بلبلی؛ بازیکنی که سه باشگاه سپیدرود، استقلال و فولاد را به چالش کشید

آذری گفت: تا جایی که من اطلاع دارم دو باشگاه استقلال و سپیدرود هنوز دفاعیات خود را ارسال نکرده‌اند. من مدیرعامل عامل فولاد هستم و منافع فولاد برایم در اولویت قرار داشته و حافظ منافع این باشگاه هستم و هر باشگاهی هم مدیرانش باید از منافع خودشان دفاع کنند.

رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران:

یا عذرخواهی کنید یا دیگر نماینده ما نیستید | از ابتدای سال ۲۹ درصد از سفره بازنشستگان قیچی شد

رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران می‌گوید: اگر متناسب‌سازی موجب تورم است و نمایندگان به آن معترض هستند وقتی کرور کرور پول چاپ می‌کردند و تورم ۴۱ درصدی به مردم تحمیل می‌نمودند این نمایندگان کجا بودند، چرا آن زمان اعتراض نکردند؟

مشاور عالی هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغ گوشتی پاسخ می دهد

آیا باید منتظر مرغ ۱۰۰ هزار تومانی باشیم؟|بررسی احتمال قیمت‌های نجومی برای بازار مرغ

در هفته‌های اخیر قیمت مرغ بار دیگر روند تند صعودی به خود گرفته است، ادامه مشکلات مرغداران موجب شده برخی قیمت مرغ را برای آینده تا ۱۰۰ هزار تومان پیش‌بینی کنند. اما آیا باید منتظر قیمت نجومی برای مرغ بود؟

در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌های علوم ‌پزشکی؛

دستور وزیر بهداشت برای آغاز واکسیناسیون ۴۸ سال به بالاهای برخی استانها

وزیر بهداشت ضمن اشاره به اینکه مراجعه به مراکز واکسیناسیون در روز گذشته کمتر بوده است، در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌های علوم ‌پزشکی اظهار کرد: باتوجه به تأمین و پشتوانه کافی واکسن و همچنین توسعه مراکز تزریق در سراسر کشور شایسته است که این مراکز و واکسن در اختیار با ظرفیت حداکثری موردبهره برداری قرار گیرد.

برای مقابله با ورود «مهاجران غیر قانونی، قاچاق کالا و مبارزه با تروریسم»

ترکیه در مرزش با ایران دیوار بتنی می‌کشد | احداث هم‌زمان یک جاده امنیتی و حفر خندق

ترکیه برای مقابله با ورود «مهاجران غیر قانونی، قاچاق کالا و مبارزه با تروریسم» در حال نصب یک دیوار بزرگ بتنی ۶۳ کیلومتری در مرز خود با ایران است.

انتخاب سردبیر

یادداشت