مدیرکل پست گیلان؛

پست موتور پیشران اقتصاد دیجیتال کشور است

مدیرکل پست گیلان در همایش کسب و کارهای دیجیتال شهرستان لنگرود اظهار کرد: پست موتور پیشران اقتصاد دیجیتال کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، صبح امروز همایش کسب و کارهای دیجیتال با اتکا بر خدمات پست به همت اداره کل پست گیلان در شهرستان لنگرود برگزار شد.

محمدحسین هوشنگی مدیر کل پست گیلان در این رویداد فناورانه که با شرکت جمع کثیری از فعالان حوزه کسب و کارهای آنلاین برگزار شد، اظهار داشت: در عصر جدید که لجستیک بعنوان پشتیبان در خدمت فعالان اقتصادی و تجاری است، پست بعنوان یک زنجیره ارزش در اقتصاد دیجیتال و با هدف اطمینان خاطر برای برای تولید کنندگان پیرامون ارائه خدمات لجستیک از نقطه ابتدایی تولید تا مصرف کننده نهایی نقش آفرینی می‌کند.

 وی با بیان اینکه بزرگترین و گسترده‌ترین شبکه مویرگی توزیع کشور در اختیار شرکت ملی پست است افزود: لجستیک به مثابه ستون فقرات و موتور رشد اقتصاد دیجیتال کشور است وظرفیتهای فراوانی در حوزه لجستیک چه دربخش داخلی و چه در حوزه بین الملل وجود دارد که می‌طلبد با هم افزایی و سرمایه‌گذاری در این بخش نسبت به تقویت این ظرفیت‌ها اقدام شود.

 مدیر کل پست گیلان در ادامه حمایت از کسب و کارهای دیجیتال را از راهبردهای شرکت ملی پست دانست و برگزاری این چنین رویدادهایی را که بصورت دوره‌ای و به همت پست گیلان و با مشارکت شرکت‌های دانش بنیان برگزار می‌گردد را در راستای آگاهی بخشی به فعالان بازارهای آنلاین و تولید کنندگان خرد و خانگی و تولید کنندگان محصولات بومی محلی برای استفاده از خدمات تجارت الکترونیک شرکت ملی پست برشمرد.

 گفتنی است در این همایش دو تن از مدرسین دانشگاه در حوزه کسب و کارهای دیجیتال به تشریح چالش‌ها، مزایا و نقش پست بعنوان تکمیل کننده زنجیره ارزش در تجارت الکترونیک پرداختند.

Share