فرمانده انتظامی تالش؛

نزاع و درگیری در تالش در اعتراض به نحوه رانندگی منجر به قتل شد

رستمی تصریح کرد: متهم در بررسی فنی پلیس به قتل مرد ۴۲ساله به علت نزاع و درگیری در اعتراض به نحوه رانندگی مقتول اعتراف کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  فرمانده انتظامی تالش از وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ «محمد رستمی» اظهار داشت: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت تلاش می‌کند و اجازه نخواهد داد مجرمان با اقدامات غیرقانونی، موجب برهم زدن نظم و امنیت شوند.

وی در ادامه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع و درگیری در یکی از خیابان‌های شهر، بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش با اشاره به اینکه مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شد، افزود: علیرغم تمام تلاش پزشکان متاسفانه مصدوم در بیمارستان فوت کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران انتظامی با بکارگیری تجهیزات هوشمند و استفاده از روش‌های نوین پلیسی، موفق به دستگیری قاتل ۲۲ساله در این شهرستان شدند تصریح کرد: متهم در بررسی فنی پلیس به قتل مرد ۴۲ساله به علت نزاع و درگیری در اعتراض به نحوه رانندگی مقتول اعتراف کرد.

سرهنگ رستمی در پایان با اشاره به اینکه قاتل برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: افزایش سعه صدر و حل اختلاف از طریق مجاری قانونی در کاهش جرائم خشن موثر است.

Share