بخشدار خورگام خبرداد:

دو جسد دیگر سیلاب رودبار پیدا شدند | فوت سه جوان در راه بازگشت به روستا

بخشدار خورگام از پیداشدن دو جسد دیگر سیلاب روستای برارود خبر داد و گفت: به جهت صعب العبور بودن منطقه اهالی روستا و نیروهای امدادی به صورت پیاده در حال انتقال اجساد هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدرضا باقری لحظاتی قبل در گفت‌وگو با ایسنا از پیدا شدن دو مفقودی دیگر سیل شامگاه گذشته خبر داد و اظهار کرد: با بسیج همگانی از مردم منطقه و نیروهای امدادی دو جسد دیگر سیلاب در محدوده رودخانه دربندچمبل پیدا و از آّب بیرون کشیده شده‌اند اما به جهت صعب العبور منطقه تعدادی از اهالی روستای برارود به صورت پیاده در مسیر هستند تا اجساد را بازگردانند.

بخشدار خورگام در توضیحات این اتفاق افزود: شامگاه گذشته این سه نفر که با موتور در حال بازگشت به روستا بودند به جهت بارش رگباری باران، متوقف می‌شوند و بر اساس شواهد پس از پارک موتور به تونلی در همان اطراف مراجعه می‌کنند تا از بارش رگباری باران در امان باشند که متاسفانه با شدت گرفتن باران و جاری شدن سیلاب اینها که در تونل بودند دچار سانحه می‌شوند.

وی گفت: جسد اول متعلق به فرد حدودا ۳۷ساله است که پس از جاری شدن سیل، پس از مسافتی به درختان گیر می‌کند و از روی لباس‌ها ظهر امروز توسط اهالی روستا پیدا می‌شود. اما دو جسد دیگر که حدودا ۱۷ و ۲۳ساله بودند چون وزن سبک‌تری داشتند با جاری شدن سیل وارد جریان آب می‌شوند.

Share