سخنگوی دولت اعلام کرد؛

دولت با تصویب لایحه نظام ساماندهی پرداخت کارکنان دولت موافقت کرد

سخنگوی دولت اعلام کرد که دولت با تصویب لایحه نظام ساماندهی پرداخت کارکنان دولت موافقت کرد تا نظارت بیشتری بر پرداخت های خارج از چارچوب انجام شود و پرداخت‌ها عادلانه باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از ایسنا، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یک مرحله دیگر وعده رییس جمهور شهید برای عادلانه سازی پرداخت کارمندان دولت برداشته شد. دولت این هفته با تصویب لایحه نظام ساماندهی پرداخت کارکنان دولت موافقت کرد تا نظارت بیشتری بر پرداخت های خارج از چارچوب انجام شود و پرداخت‌ها عادلانه باشد.

وی ادامه داد: امروز در جلسه هیات دولت مواردی که باید برای عضویت در سازمان های بین المللی پرداخت می‌شد، به تصویب رسید.

توضیحات سخنگوی دولت درباره نامه دکتر پزشکیان

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت، در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی پیرامون نامه اخیر مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب به سرپرست ریاست‌جمهوری درباره عدم عزل و نصب‌های جدید در دولت و اینکه آیا چنین نامه‌ای وجه قانونی دارد یا خیر؟ گفته است: این نامه درخواست رئیس‌جمهور منتخب است، البته درست است که هنوز رئیس‌جمهور مستقر نشده و الان رئیس‌جمهور، سرپرست ریاست‌جمهوری و بر عهده آقای مخبر است، اما بالاخره ایشان (پزشکیان) از مردم رآی آورده‌اند و رئیس‌جمهور منتخب هستند و درخواستی را از سرپرست ریاست‌جمهوری داشتند، البته مفاد همین درخواست پیش از این و حدود یک ماه و نیم پیش در خردادماه، از سوی آقای مخبر ابلاغ شده بود، مبنی بر اینکه تغییرات و انتصابات غیرضروری در دولت اتفاق نیفتد؛ بدیهی است که وقتی کسی استعفا می‌دهد و یا مشکلی برای او پیش می‌آید، نمی‌شود روال جاری امور را متوقف کرد.
Share