رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی در رشت:

جلیلی در مذاکرات بین‌المللی خوب درخشید | فردی رای می آورد که راه شهید رئیسی را ادامه دهد

رئیس ستاد انتخاباتی جلیلی در رشت گفت: آن چیزی که بنده را اقناع می‌کند پاکدستی دکتر جلیلی است و هزینه دادن برای ایشان را مهم می‌دانم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس مجمع یاران انقلاب اسلامی شهرستان رشت با اشاره به اینکه شهید آیت‌ الله رئیسی زیربنای بسیاری از مسائل را در طول این سه سال آماده کرد، اظهار کرد: شهادت ایشان نعمتی برای خود ایشان و هم برای نظام جمهوری اسلامی به مانند شهید بهشتی بود و سالها نظام جمهوری اسلامی را بیمه کرد.

رحمان کاشفی با اشاره به اینکه در انتخابات ریاست‌ جمهوری اطمینان داریم که فردی رای خواهد آورد که گفتار و عمل شهید رئیسی را ادامه می‌دهد، تصریح کرد: آن چیزی که بنده را اقناع می‌کند پاکدستی دکتر جلیلی است و هزینه دادن برای ایشان را مهم می‌دانم.

وی ادامه داد: دکتر جلیلی ویژگیهای ریاست‌ جمهوری یعنی شناخت اولویتهای کشور و قدرت تصمیم‌گیری را دارد.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر جلیلی در شهرستان رشت با بیان اینکه اعتقادات دکتر جلیلی به نظام اثبات شده است، افزود: دکتر جلیلی مسئولیتهایی داشته که محدوده مدیریتی آن کوچک نبوده است و ایشان در مذاکرات بین‌المللی خوب درخشید.

کاشفی با تاکید بر اینکه سیاست‌مدار باید تقوای فردی و سیاسی در عرصه بین‌الملل داشته باشد که دکتر جلیلی این ویژگیها را دارد، خاطر نشان کرد: زمانی که شهید رئیسی نامزد شده بود، خیلی‌ها می‌گفتند که ایشان نمی‌توانند مدیریت کند اما دیدیم که مدیریت ایشان بسیار عالی بود.

وی اضافه کرد: اگر دکتر جلیلی رئیس جمهور شود، مطالبه‌گری می‌کنیم و اهل مماشات نیستیم.

رئیس مجمع یاران انقلاب اسلامی شهرستان رشت با اشاره به اینکه در گذشته تعدادی از نمایندگان بابت استاندار شدن نامه زدند و همچنین بسیاری از دستگاهها توسط سرپرست مدیریت می‌شود، ابراز کرد: بعد از انتخابات ریاست‌ جمهوری، نخستین مطالبه ما وضعیت سیاسی استان خواهد بود.

Share