رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در شهر رشت؛

اولویت ما شکل گرفتن انتخابات پرشور و حضور گسترده هم‌میهنان در هشتم تیرماه است

رضویان گفت: امروز اگر به عنوان یک کارگزار در این انتخابات آمده‌ایم برای کمک به شکل‌گیری حکمرانی، خوب است برای بهبود کیفیت زیستن، برای کاهش فقر، برای حفظ کرامت انسانی برای کمک به نوسازی ایران و ترویج معارف توسعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید حسین رضویان رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در شهر رشت با تبریک عید غدیر اظهار کرد: هرگاه  نام مولا علی علیه السلام در نظرم نقش می‌بندد، نمیتوانم از تعاریف جرج جرداق نویسنده کتاب امام علی (ع) صدای عدالت انسانی چشم بپوشم که گفت: ای روزگار کاش می‌توانستی همه قدرت‌ها و همه استعدادهایت را در خلق یک انسان بزرگ جمع کنی و به جهان ما یک علی (ع) دیگر هدیه کنی.

رئیس ستاد مرکزی دکتر قالیباف در رشت با اشاره به شخصیت شهید خدمت آیت الله رئیسی افزود: یاد و خاطره رئیس جمهور فقید، شهید رئیسی با ساخت شخصیتِ حاکمِ خدمتگزار به آقای رئیس جمهور در قلبهای بسیاری از ایرانیان به شایستگی نقش بسته و ما به تاسی از فرمایش مقام معظم رهبری که اشاره داشتند، حماسه انتخابات مکمّل حماسه مردم در بدرقه شهیدان است، قدم به مهمترین عرصه مشارکت سیاسی ملی گذاردیم.

سید حسین رضویان در ادامه گفت: مَنسِر اولسون در کتاب فراز و فرود ملت‌ها به نقش کارایی و فراگیری نهادها در مقابل نهادهای استخراجی که به نفع گروه‌های خاص و متنفذ عمل می‌کنند، می‌پردازد و آنرا عامل‌عدم پیشرفت می‌داند. امروز اگر به عنوان یک کارگزار در این انتخابات آمده‌ایم برای کمک به شکل‌گیری حکمرانی، خوب است برای بهبود کیفیت زیستن، برای کاهش فقر، برای حفظ کرامت انسانی برای  کمک به نوسازی ایران و  ترویج معارف توسعه است و در این راه از آقای دکتر قالیباف که از سوابق اجرای مشخص و قابل دفاع برخوردار است، حمایت می‌کنیم.

وی در انتها اذعان داشت: اولویت ما شکل گرفتن انتخابات پرشور و حضور گسترده هم میهنان در هشتم تیرماه است و امید داریم تا فردی دلسوز، کوشا، صادق و عملگرا به ریاست جمهوری انتخاب شود و در پایان از خداوند متعال برای ایران عزیز خیر و نیک روزی آرزومندم.

Share