خبری از پرواز به کشورهای همسایه نیست!

پرواز مسیر رشت – بصره برقرار شد | پروازهای خارجی فرودگاه رشت صرفا به عراق ختم می شود

مدیر کل فرودگاه گیلان گفت: علاوه بر پرواز های مسیر نجف و بغداد، پرواز مسیر بصره نیز از فرودگاه رشت برقرار گردید و هم اکنون از سه شهر عراق به فرودگاه گیلان پرواز صورت می پذیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،  سید محسن میر حسینی مدیر کل فرودگاه سردار جنگل رشت از برقراری مسیر جدید پروازی بصره _ رشت _ بصره خبر داد و بیان داشت: این پرواز توسط شرکت هواپیمایی العراقیه برقرار گردیده و تا زمانیکه که مورد استقبال باشد ادامه پیدا خواهد کرد.

مدیر کل فرودگاه گیلان با اشاره به ظرفیت‌های بالای گردشگری استان گیلان افزود: با ورود شرکت هواپیمایی العراقیه به فرودگاه رشت و رایزنیهایی که توسط چند شرکت گردشگری داخلی صورت گرفت و همچنین استقبال خوب گردشگران عراقی، علاوه بر پرواز های مسیر نجف و بغداد، پرواز مسیر بصره نیز از فرودگاه رشت برقرار گردید و هم اکنون از سه شهر عراق به فرودگاه گیلان پرواز صورت می پذیرد.

میرحسینی گفت: پروازهای مسیر بغداد در هفته جاری به ۲۰ پرواز رفت و برگشت افزایش پیدا نموده که تمامی آن توسط شرکت هواپیمایی العرافیه انجام می گیرد و تعداد پروازهای مسیر نجف نیز به ۶ پرواز رفت و برگشت ارتقا پیدا نمود که توسط شرکتهای پویا و پارس ایر در حال انجام است.

وی افزود با احتساب پروازهای مسیر بصره در حال حاضر ۲۸ پرواز خارجی در فرودگاه سردار جنگل رشت بصورت هفتگی انجام می پذیرد.

پروازهای خارجی فرودگاه رشت در حال حاضر به شهرهای بغداد، نجف اشرف و بصره و پروازهای داخلی به مقاصد تهران، شیراز، کیش، بندرعباس، عسلویه، اهواز، اصفهان، مشهد مقدس و انجام می گردد.

 

Share