فرمانده انتظامی رودبار خبر داد:

پایان درگیری در خورگام با دستگیری ۵ نفر | متهمان در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند

سرهنگ عیسی روشن‌قلب، فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از دستگیری ۵ نفر از عاملان درگیری و برهم زدن نظم و امنیت در بخش خورگام خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از دستگیری ۵ نفر از عاملان درگیری و برهم زدن نظم و امنیت در بخش خورگام خبر داد.

سرهنگ عیسی روشن‌قلب با اشاره به اینکه تمام تلاش مجموعه انتظامی برای برقرای نظم و امنیت در جامعه است، اظهار‌ داشت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری دسته جمعی چند نفر در بخش خورگام، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: پلیس پس از حضور در آدرس اعلامی، ۵ نفر از عاملان این نزاع دسته جمعی که باعث رعب و وحشت شهروندان و برهم زدن نظم و امنیت شده بودند را دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار با اشاره به کشف یک قبضه سلاح سرد، تصریح کرد: متهمان ۱۸، ۱۹، ۳۰، ۳۹ و ۴۱ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی در پایان با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی، اذعان‌داشت: پلیس با قاطعیت و جدیت به پشتوانه همکاری آگاهانه شهروندان با اراذل و اوباش و هنجارشکنان برخورد می‌کند.

Share