شاسی بلند جدید KMC A5 هم به طرح فروش اقساطی آمد

فروش اقساطی ۳ خودرو کرمان موتور آغاز شد+ جدول فروش

کرمان موتور شرایط فروش سه محصول خود را به‌صورت نقدی و اقساطی ویژه نیمه دوم خرداد اعلام کرده است. این شرایط از ۲۹ خرداد آغاز و تا ۱۵ تیر و یا پایان ظرفیت فروش ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مطابق اعلام شرکت کرمان موتور در این طرح های فروش، پیکاپ KMC T8 به صورت نقدی و اقساطی با تحویل ۶۰ روزه، شاسی‌بلند KMC A5 به صورت اقساطی با تحویل ۹۰ روزه و سدان جک J4 به صورت نقدی و اقساطی با تحویل ۹۰ روزه به فروش می رسد.

KMC A5 کرمان موتور با قیمت ۱ میلیارد و ۲۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به صورت اقساطی از ۲۹ خرداد تا ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ به صورت اینترنتی در آدرس https://customer.kermanmotor.ir به فروش می رسد. پیش پرداخت خودرو A۵ مبلغ ۱ میلیارد تومان است و در اقساط ۱۸ و ۳۰ ماهه به فروش خواهد رسید.مبلغ اقساط در پیش فروش ۱۸ ماهه ۶ قسط حدود ۶۰ میلیون تومانی است و در فروش ۳۰ ماهه ۱۰ قسط حدود ۴۴ میلیونی از خریداران دریافت خواهد شد.

مدل خودرو A۵ در این طرح فروش ۱۴۰۳ اعلام شده و سند خودرو تا تسویه نهایی در رهن شرکت کرمان موتور است. زمان تحویل خودرو در این طرح پیش فروش ۹۰ روز کاری اعلام شده است و خودرو A۵ در رنگ های سفید، مشکی، خاکستری طوسی روشن متالیک، قرمز، آبی زنگاری و قهوه ای متالیک عرضه می شود.

اقساط به صورت هر سه ماه یک چک محاسبه شده است و تاریخ اولین چک ۱۵ آذر ۱۴۰۳ می باشد.

جزئیات کامل طرح فروش نقدی و اقساط کرمان موتور برای سه محصول KMC A5، JAC J4 و KMC T8 را در جداول زیر مشاهده می‌کنید.

Share