جوان کارتن خواب:

سراغ همسر ۲۵ ساله ام رفتم تا از او پول بگیرم؛ امتناع کرد او را با چاقو کشتم

ساعت ۱۰ شامگاه چهارشنبه ۱۶ خرداد، همسایه‌های ساختمانی در جنوب تهران، متوجه صدای مشاجره و درگیری ساکنان یکی از واحدها شدند. همسایه‌ها به‌دنبال صدای درگیری، از ساختمان بیرون آمده و مرد همسایه را دیدند که هراسان و سراسیمه از خانه‌اش خارج شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، زمانی که آنها قدم در خانه همسایه گذاشتند با جسد خونین زن جوان مواجه شدند. بدین ترتیب با پلیس تماس گرفته و لحظاتی بعد بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند.

روزنامه ایران نوشت: با حضور در محل جنایت، آنها با جسد زن ۲۵ ساله در حالی که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود، مواجه شدند. تحقیقات از شاهدان نشان می‌داد که عامل این جنایت، همسر مقتول بوده است.

با بدست آمدن هویت متهم، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به بررسی میدانی در اطراف محل جنایت پرداختند. آنها احتمال می‌دادند که متهم فراری برای سردرآوردن از عاقبت ماجرا به اطراف محل جنایت برگردد. با این فرضیه بررسی میدانی را ادامه دادند و ساعاتی از جنایت نگذشته بود که کارآگاهان موفق به شناسایی متهم شدند که در همان حوالی در حال پرسه زدن بود و بلافاصله او را دستگیر کردند.

مرد ۲۹ ساله در تحقیقات به قتل ناخواسته همسرش اعتراف کرد و گفت: معتاد که شدم، زندگی‌ام تباه شد؛ بیکار شدم، پول نداشتم و نمی‌توانستم اجاره خانه بدهم. با همسرم هم اختلاف پیدا کردم. به خاطر دعوا و درگیری با همسرم خانه را ترک کردم و آواره کوچه و خیابان شدم و هر چند روز یکبار به سراغ همسرم می‌آمدم تا پولی از او بگیرم و بتوانم هزینه موادم را تأمین کنم.

او ادامه داد: کارتن خواب شده بودم. شب حادثه به سراغ همسرم رفتم تا بار دیگر از او پول بگیرم. همسرم در خانه‌های مردم کار می‌کرد و برایش سخت بود که پول زحمت کشیده‌اش را من دود کنم. سر همین مسأله باهم دعوایمان شد و ناخواسته دست به چاقو شدم.
با اعتراف مرد معتاد به قتل، به دستور بازپرس جنایی وی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

Share