رئیس پلیس آگاهی استان فارس خبر داد:

دختر قاتل و همدستانش در شیراز به دام افتادند

سرهنگ کاووس حبیبی، رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: دختری که در معالی آباد شیراز پسری ۳۵ را به قتل رسانده و فرار کرده بود دستگیر شد و سه نفر از همدستانش نیز بازداشت و روانه زندان شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: دختری که در معالی آباد شیراز پسری ۳۵ را به قتل رسانده و فرار کرده بود دستگیر شد و سه نفر از همدستانش نیز بازداشت و روانه زندان شدند.

سرهنگ کاووس حبیبی در این باره بیان کرد: در سوم خردادماه سال جاری از طریق مرکز فوریت‌های پلیس یک فقره قتل در بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد) شیراز به پلیس اعلام و ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی با انجام تحقیقات میدانی و برابر اظهارات شاهدان عینی مطلع شدند که دختری جوان با پسری ۳۵ ساله درگیر شده و وی را با سلاح سرد به شدت مجروح کرده که به دلیل شدت جراحات وارده و خونریزی شدید این پسر جان سپرد.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس با بیان اینکه قاتل پس از قتل با دوستانش تماس گرفت و آن‌ها زمینه فرار وی را فراهم کردند، ادامه داد: کارآگاهان اداره جنایی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی قاتل را شناسایی و عملیات دستگیری وی را آغاز کردند.

حبیبی بیان کرد: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی سریعا به مخفیگاه وی در یکی از محلات شیراز اعزام و موفق شدند قاتل ۳۶ ساله را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص ۳ نفر از دوستان مونث قاتل که در فراری دادن وی نقش موثر داشته‌اند نیز دستگیر شدند، اضافه کرد: متهم در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات مالی عنوان کرد.

وی گفت: همه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

Share