پس از شکستهای پیاپی؛

حضرت‌پور: به نوبه خود از مردم عذرخواهی می‌کنم | فشار زیادی روی تیم است

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: از مردم عذرخواهی می‌کنم ولی قطعا در دیدارهای بعدی همه تلاش خود را خواهیم کرد تا نتیجه بهتری بگیریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، تیم‌ ملی والیبال ایران در هفتمین مسابقه خود از رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ در سالن همایش‌های غرب ژاپن در شهر کوکورا به مصاف بلغارستان رفت و سه بر دو نتیجه را به حریف واگذار کرد.

محمدرضا حضرت‌پور پس از این دیدار گفت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم، این پیروزی دومین برد بلغارستان بود. امروز به برد برابر بلغارستان نیاز داشتیم اما متاسفانه به‌خاطر بدشانسی یا به هر علتی نتوانستیم به پیروزی برسیم.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: از مردم عذرخواهی می‌کنم ولی قطعا در دیدارهای بعدی همه تلاش خود را خواهیم کرد تا نتیجه بهتری بگیریم، باز هم جا دارد به نوبه خود از مردم عذرخواهی کنم که تا این لحظه همه جوره از تیم ملی والیبال ایران حمایت کردند. قول می‌دهیم که تمام تلاش خود را در دیدارهای بعدی به کار بگیریم.

وی در پایان گفت: باید در دیدار امروز به برتری می‌رسیدیم تا در رقابت‌های بعدی با فشار کم‌تری بازی کنیم. فشار زیادی روی تیم ملی والیبال ایران وجود دارد. زمانی که تیم شکست می‌خورد، اعتماد به نفس از تیم گرفته می‌شود و این هم یک نوع بدشانسی است. امیدوارم آخرین دیدار خود در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها را با برد به اتمام برسانیم و با شرایط بهتری وارد هفته سوم شویم.

Share