در جهت تحقق اهداف خیرخواهانه صورت گرفت؛

اهدای ملک مسکونی توسط بانوی نیکوکار لاهیجانی به بهزیستی گیلان

بانوی نیکوکار لاهیجانی، در جهت اهداف خیرخواهانه و خدمت‌رسانی به جامعه هدف بهزیستی، ملک مسکونی خود را به بهزیستی گیلان اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، طی نشستی با حضور اسماعیل دلیری، مسئول امورحقوقی بهزیستی گیلان، هاجر بایرامی رئیس اداره بهزیستی لاهیجان و سایر مسئولین بهزیستی شهرستان، بانوی نیکوکار لاهیجانی ملک مسکونی ۹۰ متری خود واقع در شهرستان لاهیجان به ارزش ۴۰ میلیارد ریال را در راستای تحقق اهداف خیرخواهانه و خدمت‌رسانی به مددجویان و توانخواهان به بهزیستی گیلان اهدا کرد.

هاجر بایرامی رئیس اداره بهزیستی لاهیجان ضمن قدردانی از این بانوی نیکوکار لاهیجانی، اظهار داشت: خیرین نیکوکار همواره با کمک‌های نوع دوستانه یاری‌گر بهزیستی در جهت خدمت‌رسانی به مددجویان هستند و شایسته است تا همواره مورد تقدیر و تجلیل قرار گیرند.

وی با بیان اینکه بسیاری از خیرین بدون هیچگونه چشم داشتی یاری‌گر مددجویان بهزیستی هستند خاطر نشان کرد: خیرین نیکوکار در جهت رفع مشکلات مددجویان و تامین رفاه اجتماعی جامعه هدف، همواره بعنوان همیاران ارزشمند بهزیستی محسوب می‌شوند که به همین منظور نیز سازمان بهزیستی همیشه قدردان خیرین گرامی است.

گفتنی است در خاتمه این نشست رئیس اداره بهزیستی لاهیجان با اهدای لوح سپاس و هدیه از بانوی نیکوکار لاهیجانی به پاس خدمت بی‌منت و خیرخواهانه و اعتماد ایشان، تقدیر به عمل آورد.

Share