مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان؛

توزیع برق گیلان از حیث دارا بودن نیروی انسانی توانمند جز شرکت های برتر در صنعت برق کشور است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت: این شرکت از حیث دارا بودن نیروی انسانی توانمند جز شرکت‌های برتر در صنعت برق کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مسعود صادقی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان به مناسبت روز جهانی کارگر در جمع تعدادی از برقکاران و کارکنان شرکت حضور یافت و ضمن تبریک این روز از زحمات کارگران سطح شرکت تقدیر و تشکر کرد.

صادقی خاطرنشان کرد: منابع انسانی در هر سازمان اهمیت بسیاری دارد؛ چرا که منابع انسانی یکی از مهمترین دارایی‌ها و سرمایه‌های هر سازمان می‌باشد.

وی افزود: برای سازندگی در یک سیستم، وجود نیروی انسانی بسیار ضروری است و هر سازمان برای اینکه بتواند به اهدافش نزدیک شود، نیازمند افرادی ماهر، شایسته و کاردان است؛ و خدا را شاکریم که توزیع برق گیلان از حیث دارا بودن نیروی انسانی توانمند جز شرکت‌های برتر در صنعت برق کشور است.

مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: شرایط اقلیمی شامل ۳ ماه به شدت گرم تابستان و بحران‌های جوی در طول سال در کنار استهلاک بالای شبکه، کار در توزیع برق را گاها سخت و طاقت فرسا می‌کند که فقط با همت و عزم ستودنی همه کارکنان نوانمند سطح شرکت این امر عملی شده و خواهد شد.

وی تاکید کرد: باتوجه کیفیت و سطح عملی و علمی کارکنان انتظار از آنان نیز بالاست و باید نمود این کیفیت را در خدمت‌رسانی به مردم استان شاهد باشیم.

صادقی به مبحث مهم مدیریت لوجستیک معکوس اشاره کرد و افزود: این فرایند، شامل بازگشت، بازیافت، تعمیر و استفاده مجدد از تاسیسات و امکانات می‌شود و نقشی حیاتی در صنعت برق گیلان تامین برق پایدار ایفا می‌کند.

مدیرعامل توزیع برق گیلان تاکید کرد: انتظار ما از همکاران این است که باتوجه شرایط اقتصادی از تمام ظرفیت‌های موجود به ویژه لوجستیک معکوس برای بازگرداندن تاسیسات به چرخه نهایت تلاش را به خرج دهند.

وی همچنین گفت: بهره وری شاخص مهمی در سنجش عملکرد است و باید کارها بصورتی مورد برنامه ریزی و عملیاتی شدن قرار گیرد که حداکثر بهره وری از نیروی انسانی و زیرساخت‌های حاصل شود.

صادقی بر اجرای صحیح طرح‌های جهادی و پاسخگویی مناسب به مردم و مشترکان به ویژه در ایام پیش رو تاکید کرد و افزود: نتیجه همه اقدامات و فعالیت‌ها با میزان رضایت مردم سنجیده خواهد شد و لازم است توجه ویژه در زمینه تکریم مردم و ارباب رجوع اتخاذ شود.

Share